Photobucket
Translate this Page

FORUM click aici Guvernul Basescu - Pagina 4
PRIETENIE
BUN VENIT PE FORUMUL " PRIETENIE " !!! NE FACE PLACERE PREZENTA TA !!!
PRIETENIE

CalendarCautareAcasaPORTALFAQBlogGrupuriMembriInregistrareConectareGalerie
IMPORTANT
Acest site este optimizat pentru:

Mozilla F.
Photobucket G. Chrome Photobucket
CARICATURI
caricaturi,caricatura zilei
VIZITATI
FORUM vizitati NOUTATI FORUM vezi filmul " Carari Intortocheate "
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automata: 
:: Mi-am uitat parola
Ultimele subiecte
» Ziua ta de nastere
Mier Apr 03, 2013 8:26 pm Scris de kamil8

» Dragoste sau Gelozie ???
Lun Feb 18, 2013 12:51 am Scris de iulisa

» Mi-as dori...
Dum Dec 02, 2012 9:48 pm Scris de kamil8

» Ce ai face daca...?
Mier Noi 21, 2012 9:17 pm Scris de kamil8

» FERICIREA
Mier Noi 21, 2012 6:40 pm Scris de Tarota

» Curaj!!! ... si fara inhibitii...
Mier Aug 15, 2012 7:34 am Scris de Tarota

» Loc de LAUDA !!!
Mier Aug 08, 2012 3:44 pm Scris de Tarota

» SFINTELE PASTI
Dum Apr 15, 2012 9:25 am Scris de Tarota

» Cum slabim in mod sanatos??
Mier Apr 11, 2012 1:19 pm Scris de doridor_ro

» CAFEAUA-bautura sau drog???
Mier Apr 11, 2012 1:11 pm Scris de doridor_ro

NOUTATI
MENIU
CINEMA
SONDAJ
V-a placut forumul Prietenie?

View Results
De STIUT
Top greseli pe care le fac femeile in pat
 Emoticoane si imagini grafice

Cele mai ciudate legi legate de sex din lume

Arta impacarii – Dragoste & Sex

15 motive sa-ti inseli partenerul sau partenera

5 tipuri de barbati cu care TREBUIE sa faci sex

5 semne ca va potriviti la pat
CONTOR

Distribuiţi | 

Guvernul Basescu

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4
AutorMesaj
SPECTRU
master aspirant
master aspirant

Reputatie : 14
Data de inscriere : 02/01/2010
Varsta : 53
Localizare : Iasi

MesajSubiect: Re: Guvernul Basescu   Mar Sept 28, 2010 1:54 pm

Eu CETATEANA "INCA" LIBERA A ACESTEI TARI, RENUNT DE BUNAVOIE SI NESILITA DE NIMENI LA SPIRITUL MIORITIC CARPATIN IN CARE M-AU EDUCAT COMUNISTI , acel spirit inseamna "capul plecat sabia nu-l taie"....d'aia cred eu ca ne lipseste "nervul de razvratire" atunci cand o mana de banditi ajunsi la putere prin minciuna si furt, ne jefuiesc pe noi de drepturi in favoarea lor, a contractelor economice paguboase prin care se duc pe "apa sambetei" multele milioane de euroi....de care desigur pe mine ma doare inimaPhotobucket[b]
Sus In jos
mielusica
VIPVIP

Reputatie : 25
Data de inscriere : 31/01/2010
Varsta : 58
Localizare : Spania

MesajSubiect: Re: Guvernul Basescu   Mar Sept 28, 2010 3:46 pm

Pe apa sambetei nu se duc euroii,ci in conturile lor grase si asa...de pe la alte banci din strainatate....mama lor!
Sus In jos
SPECTRU
master aspirant
master aspirant

MesajSubiect: Re: Guvernul Basescu   Vin Oct 01, 2010 6:31 pm

GUVERNUL BUBA
B=Photobucket
U=Photobucket
B=Photobucket
A=Photobucket
Sus In jos
SPECTRU
master aspirant
master aspirant

MesajSubiect: Re: Guvernul Basescu   Vin Oct 01, 2010 11:07 pm

Yo cred ...ca mai are vre-o cateva zile ....poate luni, guvernul asta....cred ca scapam de elPhotobucket
Sus In jos
mielusica
VIPVIP

MesajSubiect: Re: Guvernul Basescu   Sam Oct 02, 2010 10:58 am

Imi place si mie sa cred ca asa ar trebui sa fie...dar am rezerve totusi...
Sus In jos
SPECTRU
master aspirant
master aspirant

MesajSubiect: Re: Guvernul Basescu   Mier Oct 06, 2010 10:28 pm

Ha, ha, ha ....il ascult pe Badea, destept baiatul asta, il invita si pe Basescu sa isi mai ia un geob, chiar asa, sa isi mai ia si Baselu' un geob....ca doar nu dintr-un salar de bugetar a tinut el familia o viata, ce dintr-un salar de presedinte isi poate permite sa traiasca la nivelul in care traieste?....el de ce sa nu isi mai ia un geob?.....opt ore este presedinte....alte patru ore ....ce ar putea fi?.....un medic chirurg...dupa opt ore de operat pacientii....oare ce geob ar mai putea sa isi ia ca sa poata trai decent?Photobucket.....lui Baselu' ii propun un geob de relaxarePhotobucket
Sus In jos
mielusica
VIPVIP

MesajSubiect: Re: Guvernul Basescu   Joi Oct 07, 2010 9:03 am

Esti generoasa mey Spectrulici...de ce sa-i mai dam un job? Mai bine il ascundem cativa ani si-i confiscam averea si conturile din banci si le dam medicilor,profesorilor si pensionarilor si am rezolvat o parte din probleme...
Daca m-ai inchdem unul - doi...se rezolva problema crizei in Romania. Evil or Very Mad
Sus In jos
kamil8
master aspirant
master aspirant

Data de inscriere : 05/01/2010
Varsta : 57
Localizare : Ploiesti

MesajSubiect: Re: Guvernul Basescu   Dum Oct 10, 2010 12:42 pm

La Bucuresti, s-a întrunit o comisie nationala pentru a discuta cresterea valorii monezii de un leu. Un consilier al lui Boc propune sa se faca in fiecare moneda de un leu o gaura mica in care sa se puna argint. Valoarea va creste cu 25% . Un consilier al lui Basescu propune sa se faca doua gauri, sa se puna argint si aur si atunci valoarea monedei va creste cu 50%. Un consilier al lui Mugur Isarescu propune trei gauri, sa se puna argint, aur si platina si atuncea va creste valoarea monezii de un leu cu 75%. Itzic propune sa creasca valoarea cu 100%: sa se faca patru gauri, sa nu se puna nimic in ele si sa se vinda cu 2 lei ca nasture.
Sus In jos
colacdesalvare
VIPVIP

Reputatie : 18
Data de inscriere : 31/12/2009
Varsta : 47
Localizare : Tarnaveni

MesajSubiect: Re: Guvernul Basescu   Dum Oct 10, 2010 12:59 pm

Shocked Shocked Shocked Shocked
Sus In jos
mielusica
VIPVIP

MesajSubiect: Re: Guvernul Basescu   Dum Oct 10, 2010 10:37 pm

sleep sleep sleep Desigur...izic,cu spiritul lui comercial....ca ai nostrii....Multumim Kamil ca ne mai delectezi cu bancuri din cand in cand. Suspect Suspect Suspect Suspect
Sus In jos
silviana
VIPVIP

Reputatie : 17
Data de inscriere : 01/01/2010
Varsta : 57
Localizare : Timisoara

MesajSubiect: Re: Guvernul Basescu   Lun Oct 11, 2010 7:35 pm

kamil8 a scris:
La Bucuresti, s-a întrunit o comisie nationala pentru a discuta cresterea valorii monezii de un leu. Un consilier al lui Boc propune sa se faca in fiecare moneda de un leu o gaura mica in care sa se puna argint. Valoarea va creste cu 25% . Un consilier al lui Basescu propune sa se faca doua gauri, sa se puna argint si aur si atunci valoarea monedei va creste cu 50%. Un consilier al lui Mugur Isarescu propune trei gauri, sa se puna argint, aur si platina si atuncea va creste valoarea monezii de un leu cu 75%. Itzic propune sa creasca valoarea cu 100%: sa se faca patru gauri, sa nu se puna nimic in ele si sa se vinda cu 2 lei ca nasture.

Sus In jos
andrasboy
VIPVIP

Reputatie : 24
Data de inscriere : 29/12/2009
Localizare : tarnaveni

MesajSubiect: Re: Guvernul Basescu   Lun Dec 27, 2010 5:48 pm

Nostalgii de porc
de Cristian Tudor POPESCU | joi, 19:25

Nostalgii de porc

Cine a fost Liviu Babeş? Pun întrebarea asta din vreme în vreme, bătrânilor şi tinerilor, simplilor cetăţeni, inşilor cu funcţii. Procentul celor care au "auzit ceva" rămâne sub 1%. În schimb, sare de 60% procentul românilor nostalgici care consideră în clipa de faţă că "era mai bine pe vremea lui Ceauşescu".

(Exact în clipa în care scriu aceste cuvinte, dl. Mugur Ciuvică spune la Realitatea TV că "a fost prin '88 un om din Braşov, nu îi reţin numele, care şi-a dat foc").

Adrian Sobaru s-a aruncat în gol de la balconul Parlamentului, deoarece guvernul i-a tăiat din alocaţia pentru copilul său bolnav. Un motiv dureros, dar personal. Liviu Babeş şi-a dat foc şi a ars ca o torţă protestând împotriva hidoşeniei chipului României ceauşiste în 1989. Un nebun, domne, să mori aşa, aiurea, că te doare-n România!...

Am dat cu ochii de imaginea lui Adrian Sobaru urcat pe balustradă după ce am fost chemat la televizor cu strigătul: "Veniţi să vedeţi, dacă nici acum nu-şi dau porcii ăştia demisia..." Cetăţeanul convocator nu ştia dacă omul căzut o să moară sau o să trăiască. Ce-l interesa era să plece guvernul pe care îl urăşte. E tipul de speranţă laşă care îi animă pe prea mulţi dintre conaţionalii noştri. Să le rezolve cineva, altcineva problema. Dacă fraierul ăla mai şi moare, vie îi va fi uitarea.

Sacrificiul lui Adrian Sobaru va marca populaţia ţării noastre tot atât cât sacrificarea porcului de Crăciun. Dl. Boc va dormi liniştit la noapte. Şi va veni o vreme când cetăţenii care acum îi vor pe Băsescu, pe Boc şi pe Udrea la puşcărie or să declare cu nostalgie, în proporţie de peste 60%, că era mai bine pe vremea lui Băsescu.

Pt cei care nu cunosc povestea !!!:

Momente de groază, în Parlament. În timp ce premierul Emil Boc se pregătea să ţină un discurs, Adrian Sobaru, angajat al TVR, s-a aruncat în gol de la balconul sălii de plen a Camerei Deputaţilor, fiind la un pas să-i strivească pe mai mulţi parlamentari.

Photobucket

Adrian Sobaru, electrician la postul naţional de televiziune, a reuşit să şocheze, ieri, întreaga Românie şi nu numai după ce a încercat să se sinucidă în Parlamentul României. În timp ce premierul Emil Boc se pregătea să răspundă acuzaţiilor aduse de Opoziţie referitor la Legea salarizării unice, bărbatul de 43 de ani s-a urcat pe marginea balconului de la etajul întâi al sălii (o distanţă de 8 metri) unde avea loc şedinţa şi a început să strige: “Asta este viaţa în care trăim noi! Boc, ai luat pâinea de la gura copiilor mei!”.

Într-o fracţiune de secundă s-a aruncat în gol, urlând: “Libertate!”, după care s-a prăbuşit peste fotoliile de la parter. “Chemaţi urgent 112!”, a apucat să spună Mircea Geoană la microfonul Parlamentului, după care mai mulţi deputaţi s-au strâns în jurul sinucigaşului. Senatorul PNL Paul Ichim, de profesie medic chirurg, a ajuns imediat lângă rănit pentru a-i acorda primele îngrijiri până la venirea salvării.

Dus de urgenţă la Spitalul Universitar din Capitală, doctorii au constatat că starea pacientului nu este una foarte gravă. “Nu are nici o leziune care să-i ameninţe viaţa. Prezintă câteva fracturi ale oaselor frontale şi ale nasului. I s-au făcut investigaţii, computer tomograf, radiografii. Nu e nimic care să-i pună viaţa în pericol acestui pacient”, a declarat Cătălin Cârstoiu, directorul spitalului.

Şi-a planificat gestul extrem

Adrian Sobaru trăieşte o adevărată dramă în familie de când unul dintre copiii săi s-a născut cu autism. Colegii spun despre electrician că era un tip deosebit de respectuos şi liniştit, însă în ultima vreme se plângea că indemnizaţia primită de la stat pentru copilul bolnav a fost redusă cu 15%. Interesant e faptul că Adrian a solicitat expres să facă, ieri, parte din echipa TVR care transmitea de la Palatul Parlamentului, ceea ce dă de bănuit că şi-a planificat din timp acţiunea de protest. Mai mult, el purta un tricou pe care scria cu markerul: “Ne-aţi ciuruit şi ne-aţi vândut, ne-aţi ucis viitorul copiilor!”.

I-au tăiat 73 de lei din ajutorul pentru copil

Adrian Sobaru este căsătorit şi are doi copii, un băiat şi o fată. Băiatul suferă de un handicap grav, fiind autist. Dacă până în luna iulie a acestui an indemnizaţia de însoţitor pentru persoanele cu handicap grav a fost de 534 de lei pe lună, după aceea, potrivit Legii 118/2010 suma a fost diminuată la 461 de lei pe lună. Potrivit reprezentanţilor Primăriei sectorului 2, nu au existat întârzieri în plata drepturilor minorului, iar suma pe care o primea Adrian Sobaru era de 636 de lei pe lună, aceştia reprezentând alocaţie dublă, buget complementar şi indemnizaţie de însoţitor.

iata cateva reactii :

a batrana | 2010.12.24 | 23.56

DINCOLO DE TRAGEDIA TANARULUI SOBARU CARE A TULBURAT SARBATORILE PDL-ISTILOR CU COSMARE INGROZITOARE, FACEM O GLUMA A ASA E ROMANUL, A-TI AUZIT DE PITICANIA NUMITA CRISTI DIACONESCU? CICA ASTA CANDIDEAZA LA CE VA GANDITI? LA PRESIDENTIE! FATALAUL A INVIAT! E MARE SCULA ! CICA L-A SABOTAT NASTASE! NICI NU ERA NEVOIE, FATALAUL MIMA OGRIMASA DE MARE NOSTRADAMUS! NU L-AR FI VOTAT NIMENI! ADEVARUL ESTE CA "NEPRETUITUL" A FOST UN SANTAJIST ORDINAR> MAI ANII TRECUTI MAREA SCULA PESEDISTA ERA OFUSCATA CA NEVASTA A FOST SCHIMATA DIN NU STIU CE POST IMPORTANT DE PE LA O AGENTIE GUVERNAMENTALA, SI A AMENINMTAT CU RETRAGEREA DIN PARTID,PSD-ISTII AU PUS BOTUL SI I-AU DAT SATISFACTIE, MARE GRESEALA, MAI BINJE IL LASAU SA PLECE SI NU MAI AUZEAM DE EL, TRADATORULE!

mihai | 2010.12.25 | 00.15
libertate?
libertatea a fost pentru cei care au profitat de naivitatea majoritatii si s-au imbogatit.....acestia este viitorul romaniei.....ei isi baga si isi vor baga copii in locul copiilor nostri la munca...deja se vede rodul celor 20 de ani de "libertate"....in presa,in politie....unde toti acesti profitori si-au bagat odraslele.suntem carne de tin.aici iau apararea portocaliilor cei care au afaceri cu ei....mi-am pierdut prieteni deoarece parintii lor au afaceri cu pdl....am vazut cum merge treaba ...incredibil....nu imi imaginam asa ceva...am 26 de ani si sper ca dupa facultate sa plec cat mai repede de aici.....nu se poate cu naivitatea noastra....cu nesimtirea celor care conduc tara...Imi este rusine ca acest popor nu vede mai departe de un cozonac si un litru de ulei.....ca nu vede mai departe de o sapca si de o bricheta....fie ea portocalie,rosie sau galbena....oameni buni....trebuie sa scapam de aceasta clasa politica ...nu numai de pdl....ci si de psd,pnl,udmr....etc.

Dan | 2010.12.25 | 09.21
nu se merita
Cred ca a fost platit pt a face asa ceva.Nici un om intreg la minte cu problemele lui nu ar face asa ceva.Sa mori in fata unor nesimtiti de guvernanti care iau tot ce pot de la poporul roman.Cine ar mai fi avut grija de copiii lui si de familie?Nu sunt de acord cu metoda lui.Evenimentul va fi politizat la maxim ,partidele se vor acuza reciproc.Avea si acreditare sa fie acolo,lucrurile se cam leaga.

ionela | 2010.12.25 | 09.25

nenorocitii astia de guvernanti au adus tara asta la saracie lucie.au luat banii de la pensionarii care si asa aveau o pensie mizera au muncit o viata si acum satu si fac foame ptr niste hotii.de ce nu si-au luat ei din salariu stau acolo si dorm si mananca ca niste porcii si au masinii soferi vile si banii.au distrus toata industria din romania oamenii vor sa munceasca dar unde???jos Basescu si cu toata gloata lui de hotii imputiti.

marcel | 2010.12.25 | 09.38
Punctul pe i
"Sobaru are un salariu asigurat de 2.500 lei/luna, sotia sa are ajutor de somaj 600 lei, primeste alocatia de insotitor persoana cu handicap 460 lei, a primit ajutor de la TVR echiv a trei salarii minime pe ec. Criza nu l-a afectat decat cu 60 lei la alocatia de insotitor ( desi nu inteleg care este justificarea alocatiei de insotitor cand sotia are ajutor de somaj si sta acasa). Avea deci posibilitati materiale peste medie. Faptul ca avea probleme cu un credit bancar ( pentru ce l-a luat, ca nu poate motiva -pentru copil-deoarece autismul nu este tratabil, cumva pentru TV cuplasma?), si pentru necazul -real- de a avea un copil cu asa probleme nu justifica in nici un caz demonstratia sa de comportament dezechilibrat, daca nu cumva are alt substrat. Si atunci ar fi grav."

Gore din Chitila | 2010.12.25 | 13.40
Romania de azi
Cam asa a ajuns viata in Romania sub conducerea binomului Basescu Boc...nu zic ca Geoana ar fi mai "iscusit" ci din contra...unde-i Miron Cozma sa bage spaima in hotii care ne conduc...un Vlad Tepes ne-ar trebui acum...dormiti romani in continuare...somn usor...uneori cred ca ne meritam soarta !!!

CE FRAIER !!! | 2010.12.25 | 16.59

nu fiti prosti romanilor ! nu va sinucideti ! nu voi trebuie sa muriti !! aia din parlament trebuie.... oricum ei dorm linistiti noaptea pe mormanul de bani pe care l-au furat adica pe care l-au realizat din afaceri si licitatii legale cu statul ... sa nu fim rai, imi cer scuze.

Tu ce parere ai???

... hei hei

Opriti planeta !...vreau sa cobor !!!
Sus In jos
Admin
Admin

Reputatie : 1
Data de inscriere : 28/12/2009
Localizare : Tarnaveni

MesajSubiect: Re: Guvernul Basescu   Mier Ian 12, 2011 2:39 pm

Basescu e rau!!!!!!!!!!!

Presa internationala tot mai ironizeaza Romania din pricina “flacarii violet”. Faptul ca vrajitoarele sunt taxate in Romania de anul acesta l-a adus pe Basescu intr-un clasament al celor mai rai oameni din lume (realizat in gluma) de jurnalistii americani de la MSNBC.

Cum presa din Romania nu stie de gluma, acesta a fost subiectul zilei pe la televiziune de stiri ,despre care nu mai deschid subiectul. Legati-va macar de lucruri mai importante, nu de glumele americanilor pe care si asa nu le gustati.

cu respect
Sus In jos
http://tarnaveni.forummagic.net
mielusica
VIPVIP

MesajSubiect: Re: Guvernul Basescu   Mier Ian 12, 2011 3:41 pm

Nu in van,a spus cineva..."Somnul natiunii,naste monstrii"....e atat de valabila pentru noi romanii,atat de buni pe unele parti si inadmisibil de "fraieri" pe partea asta,privind neluarea de atitudine impotriva politicienilor .
Sus In jos
andrasboy
VIPVIP

Reputatie : 24
Data de inscriere : 29/12/2009
Localizare : tarnaveni

MesajSubiect: Re: Guvernul Basescu   Mar Mar 13, 2012 3:44 pm

-ELEV BASESCU, TRECI LA TABLA!

-Copii, astazi începem recapitularea pentru teza electorala din iunie! Primul la catalog este elevul Basescu Traian… Treci la tabla! Vad ca ai note mici la toate materiile si nu cred ca mai treci clasa de data aceasta. Concentreaza-te si raspunde la obiect. Unde-i flota comerciala a României?
-N-am luat-o eu, tovarasa! Sunt implicati si Marinescu zis Shogunul si Micky Spaga…
-Minti! Esti mincinos, asta-i defectul tau. Alta întrebare: cine i-a dat lui Costanda Parcul Bordei si 17 milioane de euro drept desp?gubire?
-Justitia, tovarasa, Justitia… Am spus de multe ori ca e multa coruptie în Justitie… Eu nu am facut nimic altceva decât sa semnez actele de retrocedare…
-Ce comision ai încasat din afacerea aceasta?
-Eu sunt sarac si cinstit, scuzati vorba proasta, ca sa-l citez pe alt presedinte, Ion Iliescu.
-Iarasi minti! Cum ti-ai repartizat singur casa din strada Mihaileanu, când erai primar general?
-Vedeti ca ma nedreptatiti? Viceprimarul a semnat repartitia, nu eu. S-apoi, nu aveam nici o locuinta, unde sa stau?
-Iarasi minti, conform legii, nu aveai drept la locuinta de la Primaria Bucuresti! Sa trecem la istorie. Ti-ai facut fata cea mica europarlamentar, cînd EBA e o semianalfabeta, nu poate nici sa citeasca… S-a mai întâmplat asa ceva în istorie?
-S-a întâmplat, tovarasa, s-a întâmplat. Dupa razboi, Petru Groza, premierul primului guvern comunist, si-a facut grajdarul ministru al Agriculturii. Si Zaroni ala era un semianalfabet…
-Bine zis… Gurile rele spun ca e ceva necurat în relatia ta cu Elena Udrea, ajunsa ministru cu cei mai multi bani din buget pentru ca asa ai vrut tu…
-S-a mai întâmplat chiar în istoria noastra recenta. Regele Carol al doilea a promovat-o pe Elena Lupescu, care era tiitoarea lui, si se afisa cu ea peste tot…
-Da, dar Elena aceea nu a ajuns ministru… Ai câstigat fotoliul de presedinte al României promitând ca vei lupta împotriva coruptiei si iata ca toti pedelistii tai si toata clica din jurul tau fura pe rupte si tu nu ai nimic de spus…
-Nu-i adevarat! Am cerut Justitiei sa actioneze în toate cazurile…
-Si nu s-a întâmplat nimic, hotiile continua nestingherite. Mai departe: de ce ai taiat salariile bugetarilor, ai marit TVA, ai impozitat pensiile si ai eliminat toate ajutoarele sociale?
-Nu le-am taiat eu, ci Parlamentul. Chiar i-am felicitat pe parlamentari pe 7 martie ca au luat astfel de masuri curajoase cu doi ani în urma. Eu nu am nici un amestec în asta si nici nu intra în atributiile unui presedinte…
-Câta nerusinare îti trebuie ca sa le spui profesorilor ca ei câstiga mai mult decât presedintele României si ca tu muncesti 18 ore pe zi si dascalii lucreaza 18 ore pe saptamâna?
-Daca facem un calcul cât câstiga pe ora un profesor si cât câstiga presedintele…
-Minti cu aceeasi usurinta cu care respiri! Le-ai spus medicilor sa plece în strainatate daca nu sunt multumiti de salariile din Romania?
-Da, pentru ca este de datoria unui presedinte sa-i lumineze pe supusi, daca ei nu înteleg ce se întâmpla si nu stiu ce e spre binele lor…
-Delirezi, elev Basescu! Cetatenii nu sunt supusii presedintelui republicii si vad ca recidivezi: zilele trecute ai spus ca un presedinte nu abdica. Elev, tu te crezi rege, monarh sau împarat? Vino-ti în fire!
-Promit sa nu mai fac, tovarasa!
-Mai daunazi ai spus ca te simti umilit, pentru ca te înjura toata lumea, de dimineata pâna seara. Eu cred ca te simti mai mult speriat de ce urmeaza sa ti se întâmple. Trebuie sa sune clopotelul. O ultima întrebare: elev Basescu, unde te vezi peste doi ani: în cartea de istorie sau în penitenciar?
Între timp a sunt clopotelul de recreatie si elevul Basescu nu a mai apucat sa raspunda, dar asta nu înseamna ca nu se gândeste cu mare îngrijorare la posibile raspunsuri.

... hei hei

Opriti planeta !...vreau sa cobor !!!
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Guvernul Basescu   

Sus In jos

Guvernul Basescu

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 4 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
PRIETENIE  :: 
POLITICA & LEGISLATIE