Photobucket
Translate this Page

FORUM click aici Prietenul la nevoie se cunoaste? - Pagina 6
PRIETENIE
BUN VENIT PE FORUMUL " PRIETENIE " !!! NE FACE PLACERE PREZENTA TA !!!
PRIETENIE

CalendarCautareAcasaPORTALFAQBlogGrupuriMembriInregistrareConectareGalerie
IMPORTANT
Acest site este optimizat pentru:

Mozilla F.
Photobucket G. Chrome Photobucket
CARICATURI
caricaturi,caricatura zilei
VIZITATI
FORUM vizitati NOUTATI FORUM vezi filmul " Carari Intortocheate "
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automata: 
:: Mi-am uitat parola
Ultimele subiecte
» Ziua ta de nastere
Mier Apr 03, 2013 8:26 pm Scris de kamil8

» Dragoste sau Gelozie ???
Lun Feb 18, 2013 12:51 am Scris de iulisa

» Mi-as dori...
Dum Dec 02, 2012 9:48 pm Scris de kamil8

» Ce ai face daca...?
Mier Noi 21, 2012 9:17 pm Scris de kamil8

» FERICIREA
Mier Noi 21, 2012 6:40 pm Scris de Tarota

» Curaj!!! ... si fara inhibitii...
Mier Aug 15, 2012 7:34 am Scris de Tarota

» Loc de LAUDA !!!
Mier Aug 08, 2012 3:44 pm Scris de Tarota

» SFINTELE PASTI
Dum Apr 15, 2012 9:25 am Scris de Tarota

» Cum slabim in mod sanatos??
Mier Apr 11, 2012 1:19 pm Scris de doridor_ro

» CAFEAUA-bautura sau drog???
Mier Apr 11, 2012 1:11 pm Scris de doridor_ro

NOUTATI
MENIU
CINEMA
SONDAJ
V-a placut forumul Prietenie?

View Results
De STIUT
Top greseli pe care le fac femeile in pat
 Emoticoane si imagini grafice

Cele mai ciudate legi legate de sex din lume

Arta impacarii – Dragoste & Sex

15 motive sa-ti inseli partenerul sau partenera

5 tipuri de barbati cu care TREBUIE sa faci sex

5 semne ca va potriviti la pat
CONTOR

Distribuiţi | 

Prietenul la nevoie se cunoaste?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Urmatorul
AutorMesaj
doridor_ro
VIPVIP

Reputatie : 27
Data de inscriere : 01/01/2010
Localizare : Italia

MesajSubiect: Re: Prietenul la nevoie se cunoaste?   Joi Mar 18, 2010 10:15 pm

Mai de cate ori am spus ca mi se taie gatul [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] dar nici parinti din tara nu m-au crezut..am un stil a parte zambesc.rad si spun in gluma...abia dupa operatie vorbind putin..si o voce joasa..m-au crezut [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Am spus si la Sanatate...dar se vede ca nu ma credeati..a trecut..acum trandavesc pana pe 1 aprile..si trebuie sa fac analizele necesare ..ptr.control....dar eu am mers imediat dupa noaptea de stat la pat..asta da calvar ptr.mine..dupa cu perfuzia la dans [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
va pup pe toti [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Tarota
VIPVIP

Reputatie : 36
Data de inscriere : 31/12/2009
Varsta : 51
Localizare : NEAMT

MesajSubiect: Re: Prietenul la nevoie se cunoaste?   Dum Apr 04, 2010 11:57 am

Surprised eu sunt mai ... blonda si nu prea sunt atenta la ce citesc Laughing , nu ca n-as stii sa citesc cherry dar de cele mai multe ori sunt ... superficiala king asa ca mie trebuie sa mi se spuna clar cand ceva este in neregula ca din franturi nu am a intelege ;
vorbind la modul serios am observat ca nu incerc sa-i inteleg pe cei din jurul meu, ii accept asa cum sunt sau mai bine zis asa cum se prezinta si nu fac nici un efort sa vad dincolo de ... aparente Idea

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
carmen.
VIPVIP

Reputatie : 35
Data de inscriere : 02/01/2010

MesajSubiect: Re: Prietenul la nevoie se cunoaste?   Sam Apr 24, 2010 3:43 pm

prietena mea de aproape o viata- mai exact de vreo 20 de ani- este ingrijorata (draga de ea) pentru mine Question Question Question cica muncesc prea mult si nu mai am timp de bucurii....insa eu, avand IQ-ul unui copil de 5 ani, ma bucur din orice. si astazi mi-am facut o bucurie- am cumparat un brat de liliac si o galeata de lalele
Sus In jos
mielusica
VIPVIP

Reputatie : 25
Data de inscriere : 31/01/2010
Varsta : 58
Localizare : Spania

MesajSubiect: Re: Prietenul la nevoie se cunoaste?   Sam Apr 24, 2010 6:15 pm

Stiu ca e inutil sa spun ca nu trebuie sa muncim pana uitam de noi....unele,ca eu nu mai fac greseala asta [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] doar ca ....nu prea mai am ce face cu timpul liber...cu mici exceptii...cand as fi putut face mai multe...ehe,atunci ma omoram cu munca...dar asta e!
Sus In jos
carmen.
VIPVIP

MesajSubiect: Re: Prietenul la nevoie se cunoaste?   Sam Apr 24, 2010 6:41 pm

....cand as fi putut face mai multe.....totul imi era interzis! Surprised doar munca si iar munca, asta nu era niciodata suficienta Embarassed Embarassed
Sus In jos
only61
moderator

Reputatie : 68

MesajSubiect: Re: Prietenul la nevoie se cunoaste?   Sam Apr 24, 2010 7:35 pm

eu muncesc acum parca mai mult ca inainte.....dar nu ma refer la treburi casnice,ca aici nu prea mai muncesc [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Sus In jos
mielusica
VIPVIP

MesajSubiect: Re: Prietenul la nevoie se cunoaste?   Sam Apr 24, 2010 10:50 pm

Nici eu nu m-am referit la cele casnice Only,ca alea oricum le facem intr-o mica sau mai mare masura.... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
irinicol
VIPVIP

Reputatie : 42
Varsta : 50

MesajSubiect: Re: Prietenul la nevoie se cunoaste?   Mar Apr 27, 2010 5:12 pm

feetiiliii...cred si simplul fapt..ca suntem prietene(prieteni) virtuale...si ne preocupam una pt celelalte....ca...ne place sa ne "intalnim" aici..sa povestim..sa ne consolam..sa ne bucuram impreuna.....inseamna foaarte muult......din tot neogenul ala....macar cu asta ne'am ales..... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Sus In jos
only61
moderator

MesajSubiect: Re: Prietenul la nevoie se cunoaste?   Mar Apr 27, 2010 7:00 pm

asa este Irinuca!!....eu ma bucur ca v-am cunoscut! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Sus In jos
mielusica
VIPVIP

MesajSubiect: Re: Prietenul la nevoie se cunoaste?   Mar Apr 27, 2010 11:53 pm

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] si eu ma bucur ca sunt aici...ca parca de neo ,m-am cam saturat...
Sus In jos
Gabi
VIPVIP

Reputatie : 41
Data de inscriere : 03/01/2010
Varsta : 54
Localizare : Sibiu

MesajSubiect: Re: Prietenul la nevoie se cunoaste?   Mier Apr 28, 2010 3:45 pm

scumpele mele, credeti casta cineva aici, cu forta?...toti ne bucuram ca ne=am cunoscut [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] si ne face placere sa ne ïntalnim! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
andrasboy
VIPVIP

Reputatie : 24
Data de inscriere : 29/12/2009
Varsta : 48
Localizare : tarnaveni

MesajSubiect: Re: Prietenul la nevoie se cunoaste?   Mier Apr 28, 2010 5:06 pm

...io v-am spus,daa' nu ma credeti!!!...in tot raul,este ceva bun!!!...daca n-ar fi existat neo,nici acest forum n-ar fi vazut lumina !!!...asa ca,bucurati-va de tot ce va'nconjoara pe acest forum,numit PRIETENIE !!! Smile

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] ... hei hei

Opriti planeta !...vreau sa cobor !!!
Sus In jos
mielusica
VIPVIP

MesajSubiect: Re: Prietenul la nevoie se cunoaste?   Mier Apr 28, 2010 5:54 pm

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] eu ma bucur....imi pare rau ca n-am onorat invitatia ta mai repede...(insa nu se putea atunci....). [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
only61
moderator

MesajSubiect: Re: Prietenul la nevoie se cunoaste?   Joi Apr 29, 2010 9:24 pm

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] lasa,mielus...mai bine mai taziu,decat nicioadata.....important e ca esti cu noi si gata! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Sus In jos
mielusica
VIPVIP

MesajSubiect: Re: Prietenul la nevoie se cunoaste?   Vin Apr 30, 2010 10:24 am

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Multumesc Only!
Sus In jos
irinicol
VIPVIP

MesajSubiect: Re: Prietenul la nevoie se cunoaste?   Lun Mai 17, 2010 12:32 am

Sus In jos
irinicol
VIPVIP

MesajSubiect: Re: Prietenul la nevoie se cunoaste?   Lun Mai 17, 2010 12:44 am

va dau si varianta engleza......pt cine intelege mai bine engleza....

Sus In jos
Tarota
VIPVIP

Reputatie : 36
Data de inscriere : 31/12/2009
Varsta : 51
Localizare : NEAMT

MesajSubiect: Re: Prietenul la nevoie se cunoaste?   Mier Mai 19, 2010 10:59 am

uneori asteptarile de la cei din jur sunt fie mai mari , fie ... deplasate, adica dovedesc ca nu cunoastem persoana de langa noi , cat despre prietenie ... ne imprietenim usor si tot usor renuntam la calitatea de prieten Question poate pentru ca prioritar este confortul nostru emotional, material, mental asa ca nu ne impovaram inutil cu ... prietenii No nu stiu ce m-o fi apucat sa scriu cuvintele astea dar le las pentru ca asa mi-a venit acum sa postez Laughing

Sus In jos
mielusica
VIPVIP

MesajSubiect: Re: Prietenul la nevoie se cunoaste?   Mier Mai 19, 2010 11:23 am

Ai dreptate prin ceea ce spui.e valabil in unele cazuri........
Sus In jos
Gabi
VIPVIP

MesajSubiect: Re: Prietenul la nevoie se cunoaste?   Mier Mai 19, 2010 5:13 pm

Tarota a scris:
uneori asteptarile de la cei din jur sunt fie mai mari , fie ... deplasate, adica dovedesc ca nu cunoastem persoana de langa noi , cat despre prietenie ... ne imprietenim usor si tot usor renuntam la calitatea de prieten Question poate pentru ca prioritar este confortul nostru emotional, material, mental asa ca nu ne impovaram inutil cu ... prietenii No nu stiu ce m-o fi apucat sa scriu cuvintele astea dar le las pentru ca asa mi-a venit acum sa postez Laughing

Tarotzico, scumpa [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] da-mi voie sa nu fiu de acord cu tine...cred ca eu una, nu renunt usor la prietenie..poate ca neglijez, poate ca omit poate caut scuze(uneori ele chiar exista)..dar eu chiar cred uin valorile prieteniei de lunga durata... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
andrasboy
VIPVIP

MesajSubiect: Re: Prietenul la nevoie se cunoaste?   Mier Mai 19, 2010 6:59 pm

Tarota a scris:

mey pisoias,parerea mea este sa lasi "asteptarile" celea deoparte!!!...NU " CERE " cuiva,mai mult decat "poate" !!!..ori despre "oameni",se schimbaaa...in timp,spatiu...zambeste,poa' data viitoare v-a fi soareeeee !!! Smile

Sus In jos
andrasboy
VIPVIP

MesajSubiect: Re: Prietenul la nevoie se cunoaste?   Mier Mai 19, 2010 7:04 pm

Gabi a scris:
Tarota a scris:

Tarotzico, scumpa [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] da-mi voie sa nu fiu de acord cu tine...cred ca eu una, nu renunt usor la prietenie..poate ca neglijez, poate ca omit poate caut scuze(uneori ele chiar exista)..dar eu chiar cred uin valorile prieteniei de lunga durata... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

gabitza,apreciez faptul ca respecti cuvantul "prietenie" dar tot ce a mentinut tarota este perfect adevarat,atat practic cat si teoretic !!! Smile

Sus In jos
Gabi
VIPVIP

MesajSubiect: Re: Prietenul la nevoie se cunoaste?   Mier Mai 19, 2010 8:06 pm

Dragii mei...repezita cum sunt [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] nu am reusit sa ma fac inteleasa.. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] .Nu voiam sa spun ca Tarota nu are dreptate [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] ci doar ca... eu renunt foarte greu la o prietenie.E adevarat oamenii ne dezamagesc(poate si datorita asteptarilor prea mari),nu sunt asa cum ne asteptam dar si noi suntem oameni...si noi dezamagim uneori, de aceea eu acord "circumstante ateneunate", acord o noua sansa si nu renunt"usor" la o prietenie.La asta ma refeream [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] asta voiam sa spun!

P.S.Sper ca nu am dezamagit pe nimeni, de curand! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
carmen.
VIPVIP

MesajSubiect: Re: Prietenul la nevoie se cunoaste?   Mier Mai 19, 2010 8:22 pm

sunt bulversata, asa ca sunt si incoerenta, haotica, chiar. nu pot sa gandesc clar, dar si eu o contrazic pe Ancuta- stiu ca nici ea nu prea crede ce a scris, deci....am mai spus-o si o voi spune mereu: multumesc tuturor prietenilor mei, reali si virtuali(mai ales si in primul rand acestora). sunt onorata ca ma numar printre prietenii lor, chiar daca nu stiu si nu inteleg motivele alegerilor facute....insa necunoscute sunt caile domnului. poate ca am avut privilegiul, sansa, norocul( nu conteaza) sa am mereu un umar pe care sa plang. intotdeauna a existat cineva care si-a pierdut timpul ascultandu-ma cum ma lamentam; de fiecare data cand eram in corzi, cineva m-a ridicat, m-a scuturat bine si m-a facut sa o iau iar de la capat. nu concep viata fara prieteni- caci, ciudata din fire cum sunt, numai si doar lor le permit sa ma cunoasca asa cum sunt- la fel de bine cum nu concep sa nu iau viata in ras, din cand in cand si sa nu las viata sa mai si rada de mine.....in definitiv, nu ma cunosc eu pe mine, suficient de bine, si atunci? ma rog, asteptarile noastre sunt mari si e si firesc sa fie asa; eu nu am fost dezamagita decat de o singura prietena- aproape sora mea, caci ne stim de cand eram in clasa a treia- insa pur si simplu o iau asa cum e, mi-am invatat lectia( sper sa fie pentru totdeauna), nu mai astept si nici nu mai ofer nimic de la si acestei persoane..... show must go on!
Sus In jos
irinicol
VIPVIP

MesajSubiect: Re: Prietenul la nevoie se cunoaste?   Mier Mai 19, 2010 8:31 pm

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Prietenul la nevoie se cunoaste?   

Sus In jos

Prietenul la nevoie se cunoaste?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 6 din 11Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
PRIETENIE  :: 
0AMENII si VIATA
-
Mergi direct la: