Photobucket
Translate this Page

FORUM click aici Intre lege si moralitate...despre hartuirea sexuala... - Pagina 2
PRIETENIE
BUN VENIT PE FORUMUL " PRIETENIE " !!! NE FACE PLACERE PREZENTA TA !!!
PRIETENIE

CalendarCautareAcasaPORTALFAQBlogGrupuriMembriInregistrareConectareGalerie
Subiecte similare
    IMPORTANT
    Acest site este optimizat pentru:

Mozilla F.
    Photobucket G. Chrome Photobucket
    CARICATURI
    caricaturi,caricatura zilei
    VIZITATI
    FORUM vizitati NOUTATI FORUM vezi filmul " Carari Intortocheate "
    Conectare
    Utilizator:
    Parola:
    Conectare automata: 
    :: Mi-am uitat parola
    Ultimele subiecte
    » Ziua ta de nastere
    Mier Apr 03, 2013 8:26 pm Scris de kamil8

» Dragoste sau Gelozie ???
    Lun Feb 18, 2013 12:51 am Scris de iulisa

» Mi-as dori...
    Dum Dec 02, 2012 9:48 pm Scris de kamil8

» Ce ai face daca...?
    Mier Noi 21, 2012 9:17 pm Scris de kamil8

» FERICIREA
    Mier Noi 21, 2012 6:40 pm Scris de Tarota

» Curaj!!! ... si fara inhibitii...
    Mier Aug 15, 2012 7:34 am Scris de Tarota

» Loc de LAUDA !!!
    Mier Aug 08, 2012 3:44 pm Scris de Tarota

» SFINTELE PASTI
    Dum Apr 15, 2012 9:25 am Scris de Tarota

» Cum slabim in mod sanatos??
    Mier Apr 11, 2012 1:19 pm Scris de doridor_ro

» CAFEAUA-bautura sau drog???
    Mier Apr 11, 2012 1:11 pm Scris de doridor_ro

NOUTATI
    MENIU
    CINEMA
    SONDAJ
    V-a placut forumul Prietenie?

View Results
    De STIUT
    Top greseli pe care le fac femeile in pat
     Emoticoane si imagini grafice

Cele mai ciudate legi legate de sex din lume

Arta impacarii – Dragoste & Sex

15 motive sa-ti inseli partenerul sau partenera

5 tipuri de barbati cu care TREBUIE sa faci sex

5 semne ca va potriviti la pat
    CONTOR

Distribuiţi | 

Intre lege si moralitate...despre hartuirea sexuala...

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
    Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
    AutorMesaj
    Oraviteana
    VIPVIP

Reputatie : 9
    Data de inscriere : 31/12/2009
    Varsta : 62
    Localizare : Timisoara

MesajSubiect: Re: Intre lege si moralitate...despre hartuirea sexuala...   Mar Aug 24, 2010 8:09 pm

mi-am adus aminte o intamplare de cand eram f.tanara, aveam un sef tare afemeiat si eram pregatita sufleteste sa ma "atace " si pe mine, si asa a fost, intr-o zi ma cheama in birou si ma intreaba daca-i dau voie sa ma sarute...am zis ca da si am intins obrazul...in timpul asta inima mea disparuse deja, da el ma intreaba daca ii spun la sotu-meu, ca vazut reactia mea, normal ...si eu am zis ca da, ca nu se supara [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] , in momentul ala i-a cazut fata si n-a vorbit cu mine vreo luna , da nici nu mi-a mai fost frica de el, si nici nu s-a mai luat de mine [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
    Sus In jos
    Tarota
    VIPVIP

Reputatie : 36
    Varsta : 51
    Localizare : NEAMT

MesajSubiect: Re: Intre lege si moralitate...despre hartuirea sexuala...   Mier Sept 01, 2010 7:42 pm

sa stii ca tactica asta merge foarte bine Shocked sunt barbati care se excita cand vad teama, jena, umilinta ... dar daca bravezi dau imediat bir cu fugitii Arrow

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
    Sus In jos
    Tarota
    VIPVIP

MesajSubiect: Re: Intre lege si moralitate...despre hartuirea sexuala...   Mier Sept 01, 2010 8:21 pm

Am sa va povestesc ce mi s-a intamplat la servici , nu e vorba de hartuire sexuala doar de relatiile dintre mine si seful de santier.
    Miercurea la ora 13 este sedinta la Botosani cu maistri si ingineri, se discuta despre productie, utilaje, forta de munca, ce probleme sunt etc, si participam si eu pana in urma cu 2-3 luni cand i-am ripostat ceva sefului legat de felul in care se fac lucrarile si el mi-a amintit ca sunt angajata Hidroconstructiei si nu a Consultantului iar dupa aia mi-a cerut sa nu mai particip la sedinta pe motiv ca nu poate sa spuna si el o injuratura din cauza mea Question eram singura femeie, uneori mai venea si CQ-ista dar de obicei eram eu si vreo 10-15 barbati in sala.
    Bineinteles ca eu am crezut ca de vina a fost riposta mea si azi am avut o revelatie Mad
    Managerul de proiect mi-a cerut sa particip iar la sedinta pentru ca erau unele probleme care ma privesc, la un moment dat seful de santier cerand socoteala unui maistru in legatura cu niste hartii a dat sa injure si s-a uitat la mine , i s-a oprit injuratura in gat , dar pana la urma a zis ceva de genul : ce p... calului mai nea Stanica cum e posibil sa ... a terminat ce a avut de zis la adresa lui si apoi mi s-a adresat mie ca ar fi cazul sa plec din sala ca nu se poate desfasura din cauza mea king probabil aveam o figura de ingeras cherry asa ca ... m-am uitat la managerul de proiect, i-am cerut permisiunea sa ies prin biroul lui ca sa nu mai defilez prin toata sala de sedinta si sa-mi deranjez colegii si am plecat Sleep
    Sunt incantata ca inca provoc oarece retineri santieristilor in a se desfasura in splendoarea vulgaritatii lor Sleep

Sus In jos
    carmen.
    VIPVIP

Reputatie : 35
    Data de inscriere : 02/01/2010

MesajSubiect: Re: Intre lege si moralitate...despre hartuirea sexuala...   Mier Sept 01, 2010 8:39 pm

nu te-ar incanta mai mult sa-i vezi muti, orbi, surzi, paralizati si complet idioti(adica exact asa cum sunt unii dintre ei) cand se manifesta in "splendoarea" nimicniciei lor??????

eu nu plecam din sala nici daca ma invita la o cina romantica.....Ramazzotti Exclamation
    am uitat sa precizez ca sunt fata lu' tata, care a fost vreo 20 de ani sofer profesionist si apoi, pana la pensie.....sef de parc auto la metrou!!!!!!!
    Sus In jos
    Tarota
    VIPVIP

MesajSubiect: Re: Intre lege si moralitate...despre hartuirea sexuala...   Mier Sept 01, 2010 8:46 pm

Question Carmen dar nu se vede sau nu am fost eu in preajma ta cand iti arati ... fata ? Laughing

Sus In jos
    Tarota
    VIPVIP

MesajSubiect: Re: Intre lege si moralitate...despre hartuirea sexuala...   Mier Sept 01, 2010 8:48 pm

si totusi eu am luat partea buna a lucrurilor Mad oare sunt asa de blonda? cherry

Sus In jos
    carmen.
    VIPVIP

MesajSubiect: Re: Intre lege si moralitate...despre hartuirea sexuala...   Mier Sept 01, 2010 9:34 pm

Tarota a scris:
    Question Carmen dar nu se vede sau nu am fost eu in preajma ta cand iti arati ... fata ? Laughing

imi arat.... fata numai zambet si dragalasenii doar la specimene ce se cred "superioare" Embarassed
    Sus In jos
    doridor_ro
    VIPVIP

Reputatie : 27
    Data de inscriere : 01/01/2010
    Localizare : Italia

MesajSubiect: Re: Intre lege si moralitate...despre hartuirea sexuala...   Joi Sept 02, 2010 1:56 pm

Tarotica...Ani de zile eram si eu unica Femeie printre Derbedei cyclops ...si tare se controlau...dar cand venea receptia lucrarilor ,le spuneam eu .."Hai nu folositi folclorul starii"?....dar intepam..si tare ii mai jucam inainte sa semnez!
    Eu nu plecam din sala! cyclops
    Sus In jos
    Tarota
    VIPVIP

MesajSubiect: Re: Intre lege si moralitate...despre hartuirea sexuala...   Joi Sept 02, 2010 7:48 pm

Mad cred ca sunt cea mai blonda dintre ... blonde Question ma bucur ca nu doare ... naivitatea, ca sa nu spun altfel Evil or Very Mad

Sus In jos
    carmen.
    VIPVIP

MesajSubiect: Re: Intre lege si moralitate...despre hartuirea sexuala...   Joi Sept 02, 2010 8:08 pm

nu e vorba de naivitate aici......asa esti tu formata- ai bun simt-

nu uita ca cea mai buna aparare e atacul asta am aflat de foarte copila, asta aplic acum si chiar daca nu sunt foarte mandra de mine, crede-ma ca da rezultate
    Sus In jos
    Tarota
    VIPVIP

MesajSubiect: Re: Intre lege si moralitate...despre hartuirea sexuala...   Mier Sept 08, 2010 8:57 pm

hartuitoareo Arrow

Sus In jos
    doridor_ro
    VIPVIP

Reputatie : 27
    Data de inscriere : 01/01/2010
    Localizare : Italia

MesajSubiect: Re: Intre lege si moralitate...despre hartuirea sexuala...   Lun Sept 20, 2010 1:25 pm

si te lasat acum Question
    Sus In jos
    SPECTRU
    master aspirant
    master aspirant

Reputatie : 14
    Varsta : 53
    Localizare : Iasi

MesajSubiect: Re: Intre lege si moralitate...despre hartuirea sexuala...   Joi Sept 23, 2010 2:11 pm

Tarota a scris:
    Am sa va povestesc ce mi s-a intamplat la servici , nu e vorba de hartuire sexuala doar de relatiile dintre mine si seful de santier.
    Miercurea la ora 13 este sedinta la Botosani cu maistri si ingineri, se discuta despre productie, utilaje, forta de munca, ce probleme sunt etc, si participam si eu pana in urma cu 2-3 luni cand i-am ripostat ceva sefului legat de felul in care se fac lucrarile si el mi-a amintit ca sunt angajata Hidroconstructiei si nu a Consultantului iar dupa aia mi-a cerut sa nu mai particip la sedinta pe motiv ca nu poate sa spuna si el o injuratura din cauza mea Question eram singura femeie, uneori mai venea si CQ-ista dar de obicei eram eu si vreo 10-15 barbati in sala.
    Bineinteles ca eu am crezut ca de vina a fost riposta mea si azi am avut o revelatie Mad
    Managerul de proiect mi-a cerut sa particip iar la sedinta pentru ca erau unele probleme care ma privesc, la un moment dat seful de santier cerand socoteala unui maistru in legatura cu niste hartii a dat sa injure si s-a uitat la mine , i s-a oprit injuratura in gat , dar pana la urma a zis ceva de genul : ce p... calului mai nea Stanica cum e posibil sa ... a terminat ce a avut de zis la adresa lui si apoi mi s-a adresat mie ca ar fi cazul sa plec din sala ca nu se poate desfasura din cauza mea king probabil aveam o figura de ingeras cherry asa ca ... m-am uitat la managerul de proiect, i-am cerut permisiunea sa ies prin biroul lui ca sa nu mai defilez prin toata sala de sedinta si sa-mi deranjez colegii si am plecat Sleep
    Sunt incantata ca inca provoc oarece retineri santieristilor in a se desfasura in splendoarea vulgaritatii lor Sleep

Neeee....nu plecam, pai ce ....tematica sedintei era pe probleme de injurat porcos?.....pai daca asa era ii ceream m'nealui sa isi arate si partea anatomica asemanatoare calului....ase ....ca sa inteleg cat de barbat e....macar sa compenseze cu minusul cerebral de care da dovada[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
    Sus In jos
    Tarota
    VIPVIP

MesajSubiect: Re: Intre lege si moralitate...despre hartuirea sexuala...   Joi Sept 23, 2010 9:13 pm

Shocked vitezele lui mama
    acum sa mai pun pe tapet o problema Question de ce barbatii se simt obligati sa inceapa a pipaii femeia de langa ei ? Wink
    uneori ma gandesc ca poate fara sa vreau transmit un mesaj de genul ... vreau sa fiu pipaita, asa ca-mi cenzurez cat de cat vorbele si comportamentul, ca sa nu mai zic de imbracaminte care mereu e ... antifeminina si totusi sunt barbati care isi arata masculinitatea , e o obligatie din partea lor ?
    cherry situatia e destul de ... stanjenitoare pentru femeie si uneori o posibila relatie ia sfarsit inainte de a incepe , nu ca as regreta o asemenea posibilitate king dar cred ca unii barbati nu stiu cum sa se comporte ca sa atraga o femeie pe care instinctiv si-o doresc dar simt fie ca le e ... superioara ( sa-mi ierte modestia cititorii barbati Sleep ) fie ca le este inaccesibila din alte considerente si atunci se folosesc de ... masculinitate cherry
    astept comentarii avizate Evil or Very Mad

Sus In jos
    Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Intre lege si moralitate...despre hartuirea sexuala...   

Sus In jos

Intre lege si moralitate...despre hartuirea sexuala...

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

Subiecte similare

+
    Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
    PRIETENIE  :: 
    0AMENII si VIATA
    -
    Mergi direct la: