Photobucket
Translate this Page

FORUM click aici Complexele femeilor... - Pagina 4
PRIETENIE
BUN VENIT PE FORUMUL " PRIETENIE " !!! NE FACE PLACERE PREZENTA TA !!!
PRIETENIE

CalendarCautareAcasaPORTALFAQBlogGrupuriMembriInregistrareConectareGalerie
IMPORTANT
Acest site este optimizat pentru:

Mozilla F.
Photobucket G. Chrome Photobucket
CARICATURI
caricaturi,caricatura zilei
VIZITATI
FORUM vizitati NOUTATI FORUM vezi filmul " Carari Intortocheate "
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automata: 
:: Mi-am uitat parola
Ultimele subiecte
» Ziua ta de nastere
Mier Apr 03, 2013 8:26 pm Scris de kamil8

» Dragoste sau Gelozie ???
Lun Feb 18, 2013 12:51 am Scris de iulisa

» Mi-as dori...
Dum Dec 02, 2012 9:48 pm Scris de kamil8

» Ce ai face daca...?
Mier Noi 21, 2012 9:17 pm Scris de kamil8

» FERICIREA
Mier Noi 21, 2012 6:40 pm Scris de Tarota

» Curaj!!! ... si fara inhibitii...
Mier Aug 15, 2012 7:34 am Scris de Tarota

» Loc de LAUDA !!!
Mier Aug 08, 2012 3:44 pm Scris de Tarota

» SFINTELE PASTI
Dum Apr 15, 2012 9:25 am Scris de Tarota

» Cum slabim in mod sanatos??
Mier Apr 11, 2012 1:19 pm Scris de doridor_ro

» CAFEAUA-bautura sau drog???
Mier Apr 11, 2012 1:11 pm Scris de doridor_ro

NOUTATI
MENIU
CINEMA
SONDAJ
V-a placut forumul Prietenie?

View Results
De STIUT
Top greseli pe care le fac femeile in pat
 Emoticoane si imagini grafice

Cele mai ciudate legi legate de sex din lume

Arta impacarii – Dragoste & Sex

15 motive sa-ti inseli partenerul sau partenera

5 tipuri de barbati cu care TREBUIE sa faci sex

5 semne ca va potriviti la pat
CONTOR

Distribuiţi | 

Complexele femeilor...

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Urmatorul
AutorMesaj
xamolse
senior
senior

Reputatie : 1
Data de inscriere : 31/05/2010
Varsta : 87
Localizare : no mens land

MesajSubiect: Re: Complexele femeilor...   Mier Iun 23, 2010 3:45 pm

hm,ce pline de sine,nu au complexe foarte rau,va complaceti in situatii ......cind voi dragutelor ar trebui sa fiti exemplu..... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
only61
moderator

Reputatie : 68
Data de inscriere : 01/01/2010

MesajSubiect: Re: Complexele femeilor...   Mier Iun 23, 2010 6:56 pm

Question pale adeca ce vrei sa spui?!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Sus In jos
doridor_ro
VIPVIP

Reputatie : 27
Localizare : Italia

MesajSubiect: Re: Complexele femeilor...   Mier Iun 23, 2010 8:52 pm

xamolse a scris:
hm,ce pline de sine,nu au complexe foarte rau,va complaceti in situatii ......cind voi dragutelor ar trebui sa fiti exemplu..... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Cine ,care...se poate dezvolta ????sunt prea grea de cap [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
alecs
VIPVIP

Data de inscriere : 30/12/2009
Varsta : 50
Localizare : Bucuresti

MesajSubiect: Re: Complexele femeilor...   Joi Iun 24, 2010 8:21 am

xamolse a scris:

la ce te referi? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
xamolse
senior
senior

MesajSubiect: Re: Complexele femeilor...   Joi Iun 24, 2010 10:30 am

da curioase sunteti bre,pai de ce vorbeati ai,ca treceti cu vederea anumite chestii cind vedeti la alte femei si voi nu .....pai eu zic delasatoare,de aici plafonare, cu aspect comun, nu trebuie sa fiti tipatoare,dar un pic de sharm nu strica.... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Tarota
VIPVIP

Reputatie : 36
Data de inscriere : 31/12/2009
Varsta : 51
Localizare : NEAMT

MesajSubiect: Re: Complexele femeilor...   Joi Iun 24, 2010 1:13 pm

era vorba de complexele noastre , nu de ce ai vrea mata sa vezi pe strada sau la servici Arrow vii la Vatra Dornei ? ca sa stim sa nu fim delasatoare Mad

Sus In jos
xamolse
senior
senior

MesajSubiect: Re: Complexele femeilor...   Vin Iun 25, 2010 1:20 pm

da ai dreptate,dar daca fiecare ar trage cu ochiul la vecin ar fi altceva,si nu de ce vreau sa vad eu, ci de ce vedeti voi insiva in oglinda,si daca ziceti lasa ca merge nu merge concurenta e mare.....
Sus In jos
colacdesalvare
VIPVIP

Reputatie : 18
Varsta : 48
Localizare : Tarnaveni

MesajSubiect: Re: Complexele femeilor...   Vin Iun 25, 2010 1:23 pm

si daca ma uit in oglinda si-mi place ce vad,chiar daca altora nu le place,care ar fi problema atunci?
Sus In jos
xamolse
senior
senior

MesajSubiect: Re: Complexele femeilor...   Vin Iun 25, 2010 2:10 pm

e ok, atit poti,esti the best,doar pentru tine asa e,si te complaci asa ,asta am spus,vrei mai mult sau mai sus atunci exista loc de mai face cite ceva....
Sus In jos
Tarota
VIPVIP

MesajSubiect: Re: Complexele femeilor...   Vin Iun 25, 2010 9:08 pm

fetele , la loc comanda ! ca ne-am gasit nasul cu xamolse , asa ca sa faceti bine sa studiati un pic tendintele modei si sa puneti in aplicare ... studiul study , lasati ... delasarea si incercati sa deveniti femei senzuale, inteligente ( asta nu trebuie sa se vada cu nici un chip cherry ) ca ati auzit ca e mare ... concurenta Sleep king ce-o fi aia? Question

Sus In jos
xamolse
senior
senior

MesajSubiect: Re: Complexele femeilor...   Sam Iun 26, 2010 9:42 am

ei nu e asa tragic,vorbind pe bune,oamenii de virsta a 3-a la noi se imbraca de la acelas croitor,negru sau maro,si nu conteaza cum arata,ori cei din alte meleaguri au culori pastelate se tin de mina,la brat,se si pupa pe strada la noi te impusca daca faci asa ceva...... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
irinicol
VIPVIP

Reputatie : 42

MesajSubiect: Re: Complexele femeilor...   Sam Iun 26, 2010 2:31 pm

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] meeey...cine de aici...din fete e la varstra a 3 a ?????????????????

Sus In jos
Tarota
VIPVIP

MesajSubiect: Re: Complexele femeilor...   Sam Iun 26, 2010 5:34 pm

xamolse dar tu de pe unde esti ma rog? ca eu in jurul meu vad numai persoane colorat imbracate si vopsite de la unghiutele de la picioare pana la firele de par ... cat despre pupat Question la noi se fac chestii mult mai senzuale in public si se fac si ... publice , sa stie lumea ca inca mai poate omul No

Sus In jos
only61
moderator

Reputatie : 68

MesajSubiect: Re: Complexele femeilor...   Sam Iun 26, 2010 8:10 pm

Shocked Shocked Suspect Suspect pig scratch scratch sleep mey fetelor,sunteti bestiaaaaleeee...ma tavalesc de ras.....si xamolse nu se lasa king Smile .....m-ati destins pe ziua de azi!.....omule,ai nevoie de o mana de ajutor?! Sleep (eu de obicei sunt de partea celui mai slab,sau aflat in minoritate,sorry,dar omul are 80 de ani si nu-l pot lasa !) Sleep king .....Irinuca draga,pentru unii,cum ai trecut de 40 intri in categoria celor de varsta a 3-a.... Wink pale asta e!

Sus In jos
Gabi
VIPVIP

Reputatie : 41
Data de inscriere : 03/01/2010
Varsta : 54
Localizare : Sibiu

MesajSubiect: Re: Complexele femeilor...   Sam Iun 26, 2010 8:15 pm

beyyyyyyyyy, eu tot n-am aflat vine sau nu xamolxe la Vatra Dornei [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] ca daca da...trebuie sa ma apuc de operatii estetice!!!! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Xamolxe..nu te speria, dragutzule...iesim noi, cumva, la liman..zambarete si..de varsta a 2-a!!! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
colacdesalvare
VIPVIP

MesajSubiect: Re: Complexele femeilor...   Sam Iun 26, 2010 8:18 pm

xamolse a scris:
ei nu e asa tragic,vorbind pe bune,oamenii de virsta a 3-a la noi se imbraca de la acelas croitor,negru sau maro,si nu conteaza cum arata,ori cei din alte meleaguri au culori pastelate se tin de mina,la brat,se si pupa pe strada la noi te impusca daca faci asa ceva...... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

mai Xamolse cum sa ies pe stada fara naframa ca rad vecinii de mini,sau sa-mi iau jeansi ce vrei sa fiu inchisa pe veci [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
colacdesalvare
VIPVIP

MesajSubiect: Re: Complexele femeilor...   Sam Iun 26, 2010 8:21 pm

xamolse a scris:
e ok, atit poti,esti the best,doar pentru tine asa e,si te complaci asa ,asta am spus,vrei mai mult sau mai sus atunci exista loc de mai face cite ceva....

atata timp cat ma simt bine in pielea mea mi se filfie de gura lumii,cine ma place sa ma placa asa cum sunt ,si cred ca nu haina face pe om
Sus In jos
Tarota
VIPVIP

MesajSubiect: Re: Complexele femeilor...   Lun Iun 28, 2010 10:09 am

Question admir femeile cochete, in drum spre serviciu la Botosani ne intersectam cu femeile care lucreaza la o fabrica de tricotaje, se vede clar diferenta intre ele si noi ... santieristele, ele cu un pantofior cu toc, ciorapi , fusta , bluzita , parul usor tapat... noi : adidasi, blugi, tricou , parul prins intr-o clama eventual ... daca mai avem ce prinde
te formeaza si serviciul , nu iti poti etala ... feminitatea in orice loc de munca, ar fi o provocare pentru cei din jur, de aceea e musai sa treci ... neobservata ca femeie in schimb... remarcata profesional
si intre noi, clubistele, exista mari diferente de atitudine vis-a-vis de felul in care ne prezentam dar asta nu ne indeparteaza una de alta... ai sa vezi xamolse ca ai sa apreciezi si tu ... femeia si nu ... ambalajul Suspect daca mai apuci ... Arrow ( nu m-am putut abtine Idea )

Sus In jos
alecs
VIPVIP

Data de inscriere : 30/12/2009
Localizare : Bucuresti

MesajSubiect: Re: Complexele femeilor...   Lun Iun 28, 2010 10:18 am

xamolse a scris:

se stie ca un om trebuie sa se simta bine in pielea lui, sa fie un om agreabil...iar un om agreabil poate fi si un barbat cu o cheliuta sau ceva burtica...cat si o femeie putin mai plinuta...asta nu inseamna ca daca suntem cum am descris, nu suntem oameni placuti...dealtfel eu nici nu vreau sa fiu placuta de toata lumea...zau ca m-ar plictisi asta...vreau insa sa fiu placuta pentru o persoana anume...si fac asta pentru el...nu ca sa "dau bine" in alta parte...

normal ca asta nu inseamna ca daca iubi ma place cu 150 de kile, eu o sa accept sa le pun pe mine...
Sus In jos
xamolse
senior
senior

MesajSubiect: Re: Complexele femeilor...   Mier Iun 30, 2010 3:14 pm

nu cred pina nu vad,iar eu nu vad [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
SPECTRU
master aspirant
master aspirant

Reputatie : 14
Data de inscriere : 02/01/2010
Varsta : 53
Localizare : Iasi

MesajSubiect: Re: Complexele femeilor...   Mier Iun 30, 2010 4:50 pm

xamolse a scris:

Yo sunt mai pe la inceputul...secolului si ma imbrac mai mult in negru....dar unghiile mi le vopsesc in diverse culori ....uneori le mai folosesc si ca arme....ca sunt kilometrice....acum ai curaj sa vii la Vatra Dornei?[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
xamolse
senior
senior

MesajSubiect: Re: Complexele femeilor...   Mier Iun 30, 2010 4:57 pm

da am spus odata,astept detalii
Sus In jos
SPECTRU
master aspirant
master aspirant

Reputatie : 14
Varsta : 53
Localizare : Iasi

MesajSubiect: Re: Complexele femeilor...   Mier Iun 30, 2010 5:07 pm

xamolse a scris:
da am spus odata,astept detalii

Ok ...mosule ...te trecem pe lista, detalii primesti la sfarsitul lunii, dupa ce voi trage o fuga sa vad locatiile de cazare....multumit?[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
carmen.
VIPVIP

Reputatie : 35

MesajSubiect: Re: Complexele femeilor...   Joi Iul 01, 2010 10:26 pm

[quote="Tarota"] Question admir femeile cochete, in drum spre serviciu la Botosani ne intersectam cu femeile care lucreaza la o fabrica de tricotaje, se vede clar diferenta intre ele si noi ... santieristele, ele cu un pantofior cu toc, ciorapi , fusta , bluzita , parul usor tapat... noi : adidasi, blugi, tricou , parul prins intr-o clama eventual ... daca mai avem ce prinde
te formeaza si serviciul , nu iti poti etala ... feminitatea in orice loc de munca, ar fi o provocare pentru cei din jur, de aceea e musai sa treci ... neobservata ca femeie in schimb... remarcata profesional
si intre noi, clubistele, exista mari diferente de atitudine vis-a-vis de felul in care ne prezentam dar asta nu ne indeparteaza una de alta... ai sa vezi xamolse ca ai sa apreciezi si tu ... femeia si nu ... ambalajul Suspect daca mai apuci ... Arrow ( nu m-am putut abtine Idea )[/quote

eu ma imbrac numai si numai in jeansi Arrow asa ma simt eu bine si comod si lejer si in pielea mea si punct! am norocul ca nu mi se impune o tinuta business, ca altfel ar trebui sa adaug si asta pe lista complexelor! Wink cat cat cat cat cat cat cat cat
Sus In jos
xamolse
senior
senior

MesajSubiect: Re: Complexele femeilor...   Vin Iul 02, 2010 11:48 am

e greu fiecare desparte firul in 4 pe latura sau veriga slaba,daca lucrezi in cimitir te imbraci in ''cosciug''pina la munca poti fi'' rocarita''la munca de multe ori ai ehcipament obligatoriu ok,dar pe strada pina acolo poti fi feminina,la munca cine se uita dupa asa ceva e........,munca e munca ,restul e altceva,inclusiv acasa unde zici e nu ma vede nimeni,total gresit acolo te vad cele mai importante persoane din viata ta copii sa le fi exemplu si sotul,amantul,concubinul.....pentru care trebuie sa fi tot timpul altfel sa vi cu surprize ,cind spui ma simt bine in pielea mea,sau cine ma place ma place oricum,cititi delasarea printre cuvinte,barbatul din casa trebuie tot timpul tinut in priza,sa fie facut curios,ds te astepte mereu cu sufletul la gura,ce e azi nou,cum e aranjata,ea sa fie? pe urma vine deschisul gurii,si ce scoti pe ea,dar odata ce sunteti cuplati e ok ce spui iar el trebuie sa fie oglinda femeii,daca ei ii placece vede,cu ce iese in oras e ok.......
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Complexele femeilor...   

Sus In jos

Complexele femeilor...

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 4 din 11Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
PRIETENIE  :: 
0AMENII si VIATA
-
Mergi direct la: