Photobucket
Translate this Page

FORUM click aici Sentimente & resentimente - Pagina 6
PRIETENIE
BUN VENIT PE FORUMUL " PRIETENIE " !!! NE FACE PLACERE PREZENTA TA !!!
PRIETENIE

CalendarCautareAcasaPORTALFAQBlogGrupuriMembriInregistrareConectareGalerie
IMPORTANT
Acest site este optimizat pentru:

Mozilla F.
Photobucket G. Chrome Photobucket
CARICATURI
caricaturi,caricatura zilei
VIZITATI
FORUM vizitati NOUTATI FORUM vezi filmul " Carari Intortocheate "
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automata: 
:: Mi-am uitat parola
Ultimele subiecte
» Ziua ta de nastere
Mier Apr 03, 2013 8:26 pm Scris de kamil8

» Dragoste sau Gelozie ???
Lun Feb 18, 2013 12:51 am Scris de iulisa

» Mi-as dori...
Dum Dec 02, 2012 9:48 pm Scris de kamil8

» Ce ai face daca...?
Mier Noi 21, 2012 9:17 pm Scris de kamil8

» FERICIREA
Mier Noi 21, 2012 6:40 pm Scris de Tarota

» Curaj!!! ... si fara inhibitii...
Mier Aug 15, 2012 7:34 am Scris de Tarota

» Loc de LAUDA !!!
Mier Aug 08, 2012 3:44 pm Scris de Tarota

» SFINTELE PASTI
Dum Apr 15, 2012 9:25 am Scris de Tarota

» Cum slabim in mod sanatos??
Mier Apr 11, 2012 1:19 pm Scris de doridor_ro

» CAFEAUA-bautura sau drog???
Mier Apr 11, 2012 1:11 pm Scris de doridor_ro

NOUTATI
MENIU
CINEMA
SONDAJ
V-a placut forumul Prietenie?

View Results
De STIUT
Top greseli pe care le fac femeile in pat
 Emoticoane si imagini grafice

Cele mai ciudate legi legate de sex din lume

Arta impacarii – Dragoste & Sex

15 motive sa-ti inseli partenerul sau partenera

5 tipuri de barbati cu care TREBUIE sa faci sex

5 semne ca va potriviti la pat
CONTOR

Distribuiti | 

Sentimente & resentimente

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Inapoi  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 15  Urmatorul
AutorMesaj
carmen.
VIPVIP

Reputatie : 35
Data de inscriere : 02/01/2010

MesajSubiect: Re: Sentimente & resentimente   Lun Aug 02, 2010 7:21 pm

Tarota a scris:
sa mi le iau cu mine cand vin in Bucuresti sau unde ne vom intalni si fac o sedinta de ... spus minciuni Arrow

Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed pai daca si tu ma minti...... cat
Sus In jos
Gabi
VIPVIP

Reputatie : 41
Data de inscriere : 03/01/2010
Varsta : 53
Localizare : Sibiu

MesajSubiect: Re: Sentimente & resentimente   Lun Aug 02, 2010 7:57 pm

nu ea.. cartile, Carmencita!!!!!! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
Sus In jos
carmen.
VIPVIP

MesajSubiect: Re: Sentimente & resentimente   Lun Aug 02, 2010 8:14 pm

Gabi a scris:
nu ea.. cartile, Carmencita!!!!!! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

si sa mai ai incredere in carti Surprised Mad pale Surprised Embarassed Embarassed Wink study study study study study study study study
Sus In jos
doridor_ro
VIPVIP

Reputatie : 27
Data de inscriere : 01/01/2010
Localizare : Italia

MesajSubiect: Re: Sentimente & resentimente   Mier Aug 04, 2010 1:54 pm

Depinde in ce fel de carti Carmencita [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
Sus In jos
Tarota
VIPVIP

Reputatie : 36
Data de inscriere : 31/12/2009
Varsta : 50
Localizare : NEAMT

MesajSubiect: Re: Sentimente & resentimente   Mier Aug 04, 2010 6:48 pm

am un amestec de sentimente si resentimente ... adica un talmes/balmes si in minte si in suflet ... sper sa nu fie si in stomac cherry

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
Sus In jos
SPECTRU
master aspirant
master aspirant

Reputatie : 14
Varsta : 52
Localizare : Iasi

MesajSubiect: Re: Sentimente & resentimente   Mier Aug 04, 2010 9:12 pm

Tatotico...de ce n-am stiut yo sa iti cer ...un tarot pentru mine cand ne-a dus buburuza la Busteni?.....aflam si yo daca ajung MOGULA ori ba[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Sus In jos
Tarota
VIPVIP

MesajSubiect: Re: Sentimente & resentimente   Joi Aug 05, 2010 9:35 am

Arrow pai crezi ca puteam eu sa ma concentrez la ... ghicit cand mergeam cu buburuza? cherry trebuia sa ma uit dupa indicatoare nu dupa ... reusite financiare Sleep

Sus In jos
carmen.
VIPVIP

MesajSubiect: Re: Sentimente & resentimente   Joi Aug 05, 2010 6:31 pm

Sfaturile unei amante pentru o sotie

Stiu ce o sa spui. Ca nu stii cine sunt, ca nu sunt in masura sa dau sfaturi, ca ma urasti, ca ti-ai dorit sa dispar la fel de repede cum am venit, ca sunt ultima persoana din lume al carei sfat ti-ai dori sa-l primesti. Stiu si cum o sa procedezi. O sa inchizi ochii, o sa te faci ca nu ma vezi, o sa-ti spui ca sunt doar o fiinta imaginara. Pana cand o sa poti sa ma accepti. Atunci o sa ma vezi. O sa te sperii cand o sa-ti dai seama ca sunt o persoana in carne si oase, cu trasaturi care aduc mult, dar mult cu tine. La fel ca ceilalti, o sa-mi spui la inceput ca sunt un cuvant murdar, urat, apoi o sa incepi prin tertipuri sirete sa ma denigrezi, sa arunci cu noroi in mine si in ceea ce iubesc mai mult.

O sa-ti doresti sa ma anihilezi, stiu... In unele nopti visez la fel. Stiu ca nu-mi permit, ca nu-mi permiti sa te sfatuiesc… dar o sa o fac totusi. Poate ca semanam totusi, poate ca avem mai multe in comun decat iti imaginezi... decat as vrea sa accept. Si eu ma tem ca o alta femeie ar putea intr-o buna zi (oare de ce apari mereu tu in campul meu vizual) sa vina ca o pagana si sa distruga miseleste ceea ce am eu mai sfant

Te sfatuiesc sa-l iubesti mult, mult si sa nu eziti sa-l asculti cand vezi cum se strang ridurile de pe frunte si da din mana nervos. Are nevoie sa fie incurajat, apreciat, magulit, are nevoie de afectiune… stii… uneori aduce atat de mult cu un copil, mai ales cand se simte coplesit. Iubeste-l mult, insa adu-ti aminte ca iubirea nu este de ajuns. Fa-l sa te iubeasca si fa-l sa-si doreasca sa se intoarca acasa cu drag, sa nu-si gaseasca refugiul in alte brate. Duceti-va departe, departe de mine, intr-o vacanta sublima, in care sa va reamintiti de pasiunea inceputului. Stiu ca exista, mi-a spus. Vad in ochii lui ca te iubeste, nu e nevoie sa confirme. Ii e drag trecutul, nu vorbeste niciodata urat de mama copiilor lui.

Tac si eu cand el tace prea mult. Nu stie cand s-a rupt ceva, daca si cum mai poate fi refacut. Si iubirea voastra nu cunoaste ascunzisuri si minciuni, nu se multumeste cu ore, minute si jumatati, are binecuvantarea si aprobarea celor din jur. Voi aveti ziua voastra sacra, albume de poze si amintiri, filme preferate, locuri pe care le vizitati in comun, prieteni care va indragesc fara sa va condamne. Eu in schimb cunosc oprobriul, blamarea, tristetea de a iubi urat. Nu o sa deranjez, nu o sa fac zgomot, nu o sa bat la usi, nu o sa trezesc mortii din mormant. Te rog mult, salveaza-ti mariajul. Pentru ca imi doresc prea mult sa fiu ceea ce esti, sa am ceea ce ai. Iubesc prea mult ceea ce iubesti.

vazand titlul acestui articol, am trecut imediat mai departe.
dar curiozitatea, deh, a fost mai puternica decat vointa mea, asa ca am inceput sa citesc.
intai, bineinteles, m-am enervat; apoi nu stiu cum, dar oscilam intre mila si dispret, iar in final- si sa nu radeti de mine- chiar o compatimeam pe cea care se erijase in "prietena" celeilalte.
m-a intrigat, recunosc; nu pot sa inteleg, refuz sa inteleg cum o femeie accepta asta, atata degradare. pentru ce? si de ce?

dar nu ma inteleg eu pe mine, asa ca....
Sus In jos
only61
moderator

Reputatie : 68

MesajSubiect: Re: Sentimente & resentimente   Sam Aug 07, 2010 8:59 pm

Question draga mea, nu putem judeca resorturile interioare ce determina o femeie sa devina amanta...uneori este vorba despre dragoste si dragostea nu este rationala....mi-e mila de ea....alteori este vorba de interese de diverse genuri...ierarhie la serviciu,bani,cine stie...pe astea nu le pot intelege,dar oricum nu le judec...altele au devenit amante pentru ca Maria-Sa a uitat sa specifice ca mai are acasa si o sotie....nu stiu...viata e atat de complicata si am intalnit atatea situatii ciudate,incat de multe ori se potriveste perfect sintagma "viata bate filmul".....in general insa,incurcaturile pleaca de la dorinta barbatilor de a-si condimenta viata,de la faptul ca in codul lor genetic nu este inscrisa monogamia, de la lasitatea unora de a-i spune sotiei ce nu merge,ce nu-l satisface, sau pur si simplu ca n-o mai iubeste si a gasit pe altcineva...exista insa si sotii cicalitoare, reci,interesate doar de propria persoana, limitate si parca si-ar invita sotul sa se arunce in bratele alteia,ca apoi sa-l santajeze in diverse moduri....am vazut destule si vina este impartita de multe ori...mie nu mi-arplacea postura de amanta dintr-un motiv simplu....nu-mi place sa fiu "cealalta femeie",ci doar FEMEIA....dar...nu se stie niciodata ce ne poate oferi viata...never say never...

Sus In jos
carmen.
VIPVIP

MesajSubiect: Re: Sentimente & resentimente   Sam Aug 07, 2010 9:24 pm

motivul pentru care am postat acest articol este, de fapt, raspunsul la revolta mea,nu impotriva "amantelor', ci a masculului feroce, a acelui ce se crede semizeu, cand el nu e decat o nulitate absoluta.

e perfect adevarat ca sunt femei care si pentru care nimic nu conteaza- decat propria lor persoana- insa acelea ori sunt proaste, ori sunt proaste.

o femeie nu poate, nu vrea si nu concepe pe nimeni altcineva in viata ei, decat doar pe "el"
un barbat, in credinta care-i guverneaza viata si principiile, nu vrea, nu poate si nu concepe
Embarassed sa fie doar al unei singure femei.

dar, oricum ar fi si indiferent de ce parte te afli, trebuie sa ai acel infinit respect.
si, de obicei, tot femeile- indiferent ca sunt sotii sau amante- au dovedit ca-l au.
Sus In jos
only61
moderator

MesajSubiect: Re: Sentimente & resentimente   Dum Aug 08, 2010 10:15 am

draga mea, fireste ca suntem mai responsabile, de aceea ne-a ales Doamne Doamne sa fim mame....si pentru ca suntem mai rezistente,fireste Sleep ....repet insa ca am vazut si barbati responsabili si grijulii si femei iresponsabile si de un egoism feroce....cred ca multi dintre barbati sunt vinovati de infantilism pana mor si in cazul asta nici nu stiu in ce masura inteleg ce le reprosezi.... king rendeer

Sus In jos
andrasboy
VIPVIP

Reputatie : 24
Data de inscriere : 29/12/2009
Varsta : 47
Localizare : tarnaveni

MesajSubiect: Re: Sentimente & resentimente   Dum Aug 08, 2010 11:35 am

carmen. a scris:
motivul pentru care am postat acest articol este, de fapt, raspunsul la revolta mea,nu impotriva "amantelor', ci a masculului feroce, a acelui ce se crede semizeu, cand el nu e decat o nulitate absoluta.

e perfect adevarat ca sunt femei care si pentru care nimic nu conteaza- decat propria lor persoana- insa acelea ori sunt proaste, ori sunt proaste.

o femeie nu poate, nu vrea si nu concepe pe nimeni altcineva in viata ei, decat doar pe "el"
un barbat, in credinta care-i guverneaza viata si principiile, nu vrea, nu poate si nu concepe
Embarassed sa fie doar al unei singure femei.

dar, oricum ar fi si indiferent de ce parte te afli, trebuie sa ai acel infinit respect.
si, de obicei, tot femeile- indiferent ca sunt sotii sau amante- au dovedit ca-l au.

femeie maritata >amanta=RESPECT IOC !!!

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] ... hei hei

Opriti planeta !...vreau sa cobor !!!
Sus In jos
only61
moderator

MesajSubiect: Re: Sentimente & resentimente   Dum Aug 08, 2010 5:48 pm

Question Sleep n-am prea priceput ce ai vrut sa spui,andrasule...ia fii mai explicit,te rog,ca altfel nu pot sa ma iau de tine

Sus In jos
andrasboy
VIPVIP

MesajSubiect: Re: Sentimente & resentimente   Dum Aug 08, 2010 6:26 pm

n-am timp,n-am timp !!! ...ce nu percepi na???...poi pe scurt:carmen afirma ca: " oricum ar fi si indiferent de ce parte te afli, trebuie sa ai acel infinit respect.
si, de obicei, tot femeile- indiferent ca sunt sotii sau amante- au dovedit ca-l au."

andrasboy a dat un ex. :"femeie maritata >amanta=RESPECT IOC !!!"...priceput???...in concluzie Surprised sotzie- amanta are respect infinit doar pt propria-i persoana,ca in rest IOC,adica nik !!!...amu te poti lua de mini,da nu ma urechea prea tare ca si asa sunt mari !!!

Sus In jos
carmen.
VIPVIP

MesajSubiect: Re: Sentimente & resentimente   Dum Aug 08, 2010 6:31 pm

Andrasu, nici acum nu stiu Smile exact daca ai glumit sau nu Sad Embarassed daca scapi neciufulit de Only, atunci mai sunt eu Arrow
Sus In jos
andrasboy
VIPVIP

MesajSubiect: Re: Sentimente & resentimente   Dum Aug 08, 2010 7:16 pm

na bini na,daaa' ce am facut??? alien

Sus In jos
Gabi
VIPVIP

Reputatie : 41
Data de inscriere : 03/01/2010
Varsta : 53
Localizare : Sibiu

MesajSubiect: Re: Sentimente & resentimente   Dum Aug 08, 2010 7:26 pm

Cum ce-ai facut bre, inca n-ai realizat??? [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
Sus In jos
Tarota
VIPVIP

MesajSubiect: Re: Sentimente & resentimente   Dum Aug 08, 2010 7:35 pm

Question Carmen draga iti dau dreptate intr-o oarecare masura dar se poate intampla ca hormonii sa o ia razna si o simpla aventura sa se transforme intr-o relatie mai puternica decat casatoria, asta e cazul cel mai des intalnit in divorturile unora printre care si al meu , personal nu am nici un resentiment doar ma deranjeaza ura cu care vorbeste despre mine , daca eu m-am dat din clea fericirii lui de ce imi poarta ranchiuna? king ca n-am luptat pentru EL? ca am castigat custodia copilului? ca nu ma dau dusa din casa construita de amandoi ? ... indiferent de motivatie ura lui ma incanta Sleep

Sus In jos
only61
moderator

MesajSubiect: Re: Sentimente & resentimente   Dum Aug 08, 2010 7:43 pm

Mad Sleep tot nu m-ai lamurit exact ce-ai vrut sa spui....si nu scapi neciufulit king adeca daca e amanta,nu merita respect?!....dar barbatii care isi inseala sotiile cum sunt?! Question la ei e voie,ca "e barbati",nu?!....chiar e o chestiune de mandrie masculina sa aiba pe langa nevasta si macar o amanta Embarassed

Sus In jos
vis_trecator
senior
senior

Reputatie : 7
Data de inscriere : 15/07/2010
Varsta : 44

MesajSubiect: Re: Sentimente & resentimente   Dum Aug 08, 2010 7:48 pm

Faptul ca mai au si o amanta pe langa nevasta,poate le da incredere ca nu si-au pierdut capacitatea de a cuceri si inca sunt in forma...au nevoie sa se simta iubiti,doriti. Laughing Dar de ce sa condamnam barbatii pentru asta?daca insala,cu cine o fac?tot cu o femeie,nu?
Sus In jos
mielusica
VIPVIP

Reputatie : 25
Data de inscriere : 31/01/2010
Varsta : 57
Localizare : Spania

MesajSubiect: Re: Sentimente & resentimente   Dum Aug 08, 2010 7:55 pm

Tarota a scris:
Question Carmen draga iti dau dreptate intr-o oarecare masura dar se poate intampla ca hormonii sa o ia razna si o simpla aventura sa se transforme intr-o relatie mai puternica decat casatoria, asta e cazul cel mai des intalnit in divorturile unora printre care si al meu , personal nu am nici un resentiment doar ma deranjeaza ura cu care vorbeste despre mine , daca eu m-am dat din clea fericirii lui de ce imi poarta ranchiuna? king ca n-am luptat pentru EL? ca am castigat custodia copilului? ca nu ma dau dusa din casa construita de amandoi ? ... indiferent de motivatie ura lui ma incanta Sleep

Inclin sa cred ca ura lui nu e indreptata spre tine,cat mai mult spre el (ca-si da seama ce prostie a facut,sau ca s-a inselat crezand c-o sa-l ierti...sau ca...),in ori ce caz cel doare cel mai tare e ca n-ai luptat pentru el..cred ca pentru barbatii ,in conceptia si impresia prea buna despre ei(cateodata,la unii ma refer).nu pot accepta infrangerea...in cazul acesta ,ca n-ai luptat pentru el...chiar daca el tot te-ar fi parasit...dar era "victorios"...era "cocosul falos"....Cred ca intelegeti ce vreau sa spun...nu-s prea cooerenta la aceasta ora.
Sus In jos
only61
moderator

MesajSubiect: Re: Sentimente & resentimente   Dum Aug 08, 2010 8:02 pm

draga tarota, si al meu a plecat cu o domnisoara (eu glumesc ca sunt tare daca m-a inlocuit cu una de 25 de ani rendeer )....partial si frecvent ma inlocuia cu multe, tot pustoaice...dar oricum era o cauza pierduta,asa ca nici nu era cazul sa ma obosesc prea tare Sleep si fata chiar era tare frumusica si nici nu era fata rea...n-a rezistat mai mult de 3 ani cu el...oricum,merita sa-l insel si sa-mi fac amant, fara nici o remuscare si crezi tu,andrasule ca n-as fi fost la fel de respectata,sau respectabila?!....cand aud in astfel de cazuri ca vai,ea este gospodina,o mama excelenta,arata bine,castiga bine,ma apuca furiile!...si ce daca eram asa...si ce daca sunt asa multe sotii si mame?!....nu are nici o relevanta cand ii tropaie hormonii si-i dau pe dinafara....si in astfel de situatii, ea,Femeia, in bratele cui ar trebui sa-si gaseasca alinarea?!....cine sa-i aminteasca,sau sa-i reconfirme feminitatea?!...cine sa-i stearga lacrimile din noptile cand el este "plecat cu treburi"?!....cine sa-i spuna din cand in cand ca este frumoasa?!....pai,de obicei,alti barbati abili,la fel cum este si sotul,care au parca un GPS pentru depistara femeilor care se afla in situatii mai dificile... king am vazut si situatii in care chiar s-au iubit amantii,cum spune tarota si fie din diferite motive au renuntat la dragostea lor,fie au renuntat la tot si s-au luat....toate marile drame pleaca de obicei de la faptul ca majoritatea barbatilor nu prea pot sa-si tina mult timp penisul in pantaloni king Sleep

Sus In jos
mielusica
VIPVIP

Reputatie : 25
Data de inscriere : 31/01/2010
Varsta : 57
Localizare : Spania

MesajSubiect: Re: Sentimente & resentimente   Dum Aug 08, 2010 8:11 pm

vis_trecator a scris:
Faptul ca mai au si o amanta pe langa nevasta,poate le da incredere ca nu si-au pierdut capacitatea de a cuceri si inca sunt in forma...au nevoie sa se simta iubiti,doriti. Laughing Dar de ce sa condamnam barbatii pentru asta?daca insala,cu cine o fac?tot cu o femeie,nu?

Nu cred ca era vorba de condamnare,a barbatilor sau al femeilor...care inseala...poate ca au motive s-o faca,poate ca sunt situatii speciale,cred ca aici noi incercam sa intelegem de ce se complac (unii) in aceasta situatie....
Ca barbatii,sunt comozi si prefera sa aiva in casa o "gospodina"...sau ca femeile ,au sustinerea materiala..(sunt motive fara acoperire) .... n-au iubire acasa,asta e sigur...pentru ca altfel cum sa accepti iubirea cu tradarea?
Din pacate si barbatii si femeile care inseala,ajung sa regrete "ratacirea de moment",cand realizeaza ca si-au distrus familia.(si iar nu fac referire generala)...si cine pierde mai mult nu se stie...pentru unii,poate sa fie o usurare,pentru altii o sansa,iar pentru unii o eliberare...
..
Sus In jos
andrasboy
VIPVIP

MesajSubiect: Re: Sentimente & resentimente   Dum Aug 08, 2010 8:13 pm

mey fetelor,ca io nu percep cu exactitate ceea ce se vorbeste,NU e de mirare !!!... eu personal NU AM afirmat ca nu merita respect x,y!!!...cel putzin educatzia si cei 7 ani de la gradinitza ma obliga sa-i respect pe totzi semenii mei!!!...ma repet,carmen a afirmat ca: de obicei tot FEMEILE sunt acelea,indiferent de postura ,de sotzie sau amanta,care au respectul fatza de partener !!!...ceea ce nu vretzi sa acceptati este ca,femeile maritate,care au si un amant ce respect au si fatza de cin'???...only,mai tzi minte replica ceea "dincolo de deal" ???...eeeiii,"dincolo de deal",dincolo de aparentze.sunt f multe femei TICALOASE !!!...nu contest ca balantza se inclina cu mult in favoare barbatzilor dar asta suntem noi,asa am fost creatzi banuiesc !!!

Sus In jos
carmen.
VIPVIP

MesajSubiect: Re: Sentimente & resentimente   Dum Aug 08, 2010 8:24 pm

Tarota a scris:

de ce te uraste? pai, e vorba de acel respect, adica tocmai lipsa lui! pe care tot femeile, dupa cum spuneam, il au. in mintea barbatilor- si ca sa vedeti, acum sunt chiar generoasa, caci nu am spus si nu m-am referit la toti barbatii- orice le este permis; ei traiesc cu sute de ani in urma si in islamismul cel mai fanatic. o femeie, femeia lor, indiferent daca e sotie sau amanta, nu are voie si nu poate sa-si doreasca nimic altceva decat resturile oferite, in imensa lui marinimie, de maria-sa, desteptu', frumosu', potentu', etc, etc, etc....

iar daca ea reuseste sa supravietuiasca fara aceste resturi, cu atat mai mare e ura, care, de fapt, e recunoasterea propriei incapacitati de intelegere.
offf, ce naiba Surprised e duminica si uite ce dezbatem aici Mad hai sa ne diCstram, mai bine cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Sentimente & resentimente   Astazi la 3:30 pm

Sus In jos

Sentimente & resentimente

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 6 din 15Mergi la pagina : Inapoi  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 15  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
PRIETENIE  :: 
0AMENII si VIATA
-
Mergi direct la: