Photobucket
Translate this Page

FORUM click aici Raspuns perfect la intrebare perfecta!!!??? - Pagina 6
PRIETENIE
BUN VENIT PE FORUMUL " PRIETENIE " !!! NE FACE PLACERE PREZENTA TA !!!
PRIETENIE

CalendarCautareAcasaPORTALFAQBlogGrupuriMembriInregistrareConectareGalerie
IMPORTANT
Acest site este optimizat pentru:

Mozilla F.
Photobucket G. Chrome Photobucket
CARICATURI
caricaturi,caricatura zilei
VIZITATI
FORUM vizitati NOUTATI FORUM vezi filmul " Carari Intortocheate "
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automata: 
:: Mi-am uitat parola
Ultimele subiecte
» Ziua ta de nastere
Mier Apr 03, 2013 8:26 pm Scris de kamil8

» Dragoste sau Gelozie ???
Lun Feb 18, 2013 12:51 am Scris de iulisa

» Mi-as dori...
Dum Dec 02, 2012 9:48 pm Scris de kamil8

» Ce ai face daca...?
Mier Noi 21, 2012 9:17 pm Scris de kamil8

» FERICIREA
Mier Noi 21, 2012 6:40 pm Scris de Tarota

» Curaj!!! ... si fara inhibitii...
Mier Aug 15, 2012 7:34 am Scris de Tarota

» Loc de LAUDA !!!
Mier Aug 08, 2012 3:44 pm Scris de Tarota

» SFINTELE PASTI
Dum Apr 15, 2012 9:25 am Scris de Tarota

» Cum slabim in mod sanatos??
Mier Apr 11, 2012 1:19 pm Scris de doridor_ro

» CAFEAUA-bautura sau drog???
Mier Apr 11, 2012 1:11 pm Scris de doridor_ro

NOUTATI
MENIU
CINEMA
SONDAJ
V-a placut forumul Prietenie?

View Results
De STIUT
Top greseli pe care le fac femeile in pat
 Emoticoane si imagini grafice

Cele mai ciudate legi legate de sex din lume

Arta impacarii – Dragoste & Sex

15 motive sa-ti inseli partenerul sau partenera

5 tipuri de barbati cu care TREBUIE sa faci sex

5 semne ca va potriviti la pat
CONTOR

Distribuiti | 

Raspuns perfect la intrebare perfecta!!!???

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Inapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul
AutorMesaj
silviana
VIPVIP

Reputatie : 17
Data de inscriere : 01/01/2010
Varsta : 56
Localizare : Timisoara

MesajSubiect: Re: Raspuns perfect la intrebare perfecta!!!???   Dum Feb 20, 2011 10:53 pm

eu cadoul il fac in functie de persoana ..daca e o prietena apropiata ( sau cineva apropiat) ii iau cam ce stiu ca-i place ..un parfum, o imbracaminte......daca nu e asa apropiat ..... daca nu ii stiu gustul la parfum, sau cosmeticale, si in general nu prea ii stiu gusturile....atunci prefer ceva sa iau ceva artizanal, sau set de cafea sau ...mai stiu eu ce....depinde ce imi sare in "ochi"...dar sincer sunt adepta cadourilor practice.

Tu ? cum faci un cadou cuiva?
Sus In jos
doridor_ro
VIPVIP

Reputatie : 27
Localizare : Italia

MesajSubiect: Re: Raspuns perfect la intrebare perfecta!!!???   Lun Feb 21, 2011 2:23 pm

Silviana..si chiloteii ..sunt necesari zilnic!!!!!..Nu fac parfumuri -(cu exceptia ..daca stiu ce parfum foloseste)...

Hai sariti la raspuns....vin in tara ce cadou imi faceti
Sus In jos
only61
moderator

Reputatie : 68

MesajSubiect: Re: Raspuns perfect la intrebare perfecta!!!???   Lun Feb 21, 2011 7:04 pm

tu ce cadou ti-ai dori?! Smile Eu iti iau ce mi-au luat si mie fetele...ceva lenjerie comestibila,e buna?! Sleep

ramane intrebarea

Sus In jos
silviana
VIPVIP

MesajSubiect: Re: Raspuns perfect la intrebare perfecta!!!???   Lun Feb 21, 2011 7:38 pm

eu stiu ce ii iau ....CLATITA BANATEANA cyclops problema e sa vad daca se mai face undeva asa buna..la Flora sau in alta parte.
Sus In jos
Tarota
VIPVIP

Reputatie : 36
Data de inscriere : 31/12/2009
Varsta : 50
Localizare : NEAMT

MesajSubiect: Re: Raspuns perfect la intrebare perfecta!!!???   Dum Feb 27, 2011 10:31 am

cherry nu stiu ce ii voi lua, ceva care sa ma reprezinte sa vad in ce magazin gasesc Sleep

schimbam intrebarea : ai accepta o relatie doar ca sa nu fii singura?

Sus In jos
only61
moderator

MesajSubiect: Re: Raspuns perfect la intrebare perfecta!!!???   Dum Feb 27, 2011 12:10 pm

Oh,NUUUUUU,in nici un caz!! Mad

dar tu?

Sus In jos
doridor_ro
VIPVIP

MesajSubiect: Re: Raspuns perfect la intrebare perfecta!!!???   Lun Feb 28, 2011 9:26 pm

Multumesc fetelor..Siviana la flora se face Clatita banateana si e asa de bunaaaaaaaaaaaaa!
Nu as accepta relatie doar ca sa nu fiu singura!!!nici prin gand!!!

Ce v-ar place sa primiti
Sus In jos
colacdesalvare
VIPVIP

Reputatie : 18
Varsta : 47
Localizare : Tarnaveni

MesajSubiect: Re: Raspuns perfect la intrebare perfecta!!!???   Mar Mar 01, 2011 9:36 am

un job

dar tu?
Sus In jos
only61
moderator

MesajSubiect: Re: Raspuns perfect la intrebare perfecta!!!???   Mar Mar 01, 2011 9:04 pm

sa iti dea Domnul,colacel! Eu as vrea sa primesc iubire si prietenie!

dar tu?

Sus In jos
Gabi
VIPVIP

Reputatie : 41
Data de inscriere : 03/01/2010
Varsta : 53
Localizare : Sibiu

MesajSubiect: Re: Raspuns perfect la intrebare perfecta!!!???   Mier Mar 02, 2011 8:28 am

Desigurrrrrr, e ceva ce ne dorim cu totii!!
De obicei, nu imi doresc ceva anume, dar ma bucur de orice cadou(este dovada ca exiosta cineva, caruia ii pasa de mine, nu are importanta valoarea cadoului(desi anul acesta, am primit cadouri destul de scumpe) ci faptul ca cineva s-a gandit pana sa aleaga acel ceva !

tu?
Sus In jos
Tarota
VIPVIP

MesajSubiect: Re: Raspuns perfect la intrebare perfecta!!!???   Vin Mar 04, 2011 7:39 am

cyclops am primit o seara de mers cu o prietena prin magazine ( chiar daca astea au fost Metro, Dedeman si Praktiker cherry ) si o floare la sfarsit, a fost super pentru mine mai ales ca nu eram stresata ca am ceva anume de cumparat sau de scurgerea timpului Sleep e un fel de cadou si asta Laughing

pun alta intrebare : te consideri o buna vecina?

Sus In jos
Gabi
VIPVIP

MesajSubiect: Re: Raspuns perfect la intrebare perfecta!!!???   Sam Mar 05, 2011 2:43 pm

in acceptiunea mea, da!!acum sa detaliez...pt. ca m-am ars cu ciorba, acum suflu si-n iaurt!!! vecina buna inseamna pt. mine, sa nu deranjez, sa nu incurc, sa nu fiu curioasa, sa te ajut daca mi-o ceri, sa spal si in fata usii tale si..sa salut!cam atat!(poate e de vina si educatia saseasca, in acest caz!)

tu, cum esti?
Sus In jos
Tarota
VIPVIP

MesajSubiect: Re: Raspuns perfect la intrebare perfecta!!!???   Dum Mar 06, 2011 9:34 am

eu nu prea sunt ... vecina ca nu prea stau pe acasa dar cand stau incerc in primul rand sa pastrez linistea, sa nu trantesc, sa nu spal rufe la ore ciudate sau sa aspir in miez de noapte etc, discut cu vecinii daca ma vad pe scara blocului, un salut si cateva fraze de complezenta, am invatat si eu ca un vecin nu e un confident de incredere Evil or Very Mad

ce fel de "asteptari " ai de la proprii copii?

Sus In jos
only61
moderator

MesajSubiect: Re: Raspuns perfect la intrebare perfecta!!!???   Dum Mar 06, 2011 5:11 pm

Astept sa faca in asa fel incat sa-si gaseasca locul potrivit in lumea asta,care sa-l faca fericit, sa se simta implinit asa cum considera el...

dar tu?

Sus In jos
alecs
VIPVIP

Data de inscriere : 30/12/2009
Varsta : 49
Localizare : Bucuresti

MesajSubiect: Re: Raspuns perfect la intrebare perfecta!!!???   Sam Mar 12, 2011 3:02 pm

pai cam tot la fel ca tine Only...

ce crezi despre dezastrul din Japonia?
Sus In jos
Tarota
VIPVIP

MesajSubiect: Re: Raspuns perfect la intrebare perfecta!!!???   Sam Mar 12, 2011 5:16 pm

natura e mai puternica decat omul si mult prea imprevizibila , sa nu ne mai facem iluzii ca o stapanim ...

alta parere?

Sus In jos
silviana
VIPVIP

MesajSubiect: Re: Raspuns perfect la intrebare perfecta!!!???   Sam Mar 12, 2011 10:29 pm

la fel ...e a n - a oara cand forta naturii demonstreaza ca e mai puternica ca noi.....cat de mici si neinsemnati suntem....

insa ....e groaznic ceea ce s-a intamplat ...ma gandesc la bietii oameni ce clipe de cosmar au ......cei care mai sunt in viata prin locurile afectate

alta parere?
Sus In jos
doridor_ro
VIPVIP

MesajSubiect: Re: Raspuns perfect la intrebare perfecta!!!???   Dum Mar 13, 2011 12:29 pm

si inca nu s-a sfarsit..si poate continua...
Sus In jos
Tarota
VIPVIP

MesajSubiect: Re: Raspuns perfect la intrebare perfecta!!!???   Vin Apr 01, 2011 7:39 am

Question sunt de serviciu la pus întrebări, după cum se vede cherry

vi se pare diferit modul de comportare al oamenilor pe net față de real?

Sus In jos
only61
moderator

MesajSubiect: Re: Raspuns perfect la intrebare perfecta!!!???   Vin Apr 01, 2011 5:41 pm

La cei nesiguri pe ei,la cei frustrati,mitomani si care vor sa para altceva decat sunt....

tu ce parere ai?

Sus In jos
Gabi
VIPVIP

MesajSubiect: Re: Raspuns perfect la intrebare perfecta!!!???   Vin Apr 01, 2011 6:39 pm

Subscriu, da, doar la aceia!!
tu, ce crezi?

Sus In jos
Tarota
VIPVIP

MesajSubiect: Re: Raspuns perfect la intrebare perfecta!!!???   Lun Apr 04, 2011 3:09 pm

mie mi se par la fel ca si cei din realitate ca si aia joaca teatru cat cuprinde, ca sa nu mai spun ca uneori mi se par mai deschise persoanele cu care comunic pe net, pentru ca pot vorbi liber fara a fi stanjeniote de pozitia sociala sau financiara pe care o detin Mad

cum vi se par avansurile facute de colegi?

Sus In jos
silviana
VIPVIP

MesajSubiect: Re: Raspuns perfect la intrebare perfecta!!!???   Lun Apr 04, 2011 8:40 pm

hai sa raspund si eu ..la ambele intrebari:

1. netul e o "gradina" mare ....asa ca si "vietuitoarele" sunt diferite...in general , oamenii sunt mai deschisi cand converseaza pe net ....poate in ideea ca nu o sa-i vezi niciodata ...sau din simplu motiv ca asa sunt ei .....insa exista si o categorie de care nu te poti bucura ca i-ai intalnit nici pe net ...dar nici in real.

2. hi..hi....sincer eu pe colegi ii apreciez pentru ce fel de oameni sunt, indiferent daca ii cunosc de ani de zile sau sunt mai noi, mai tineri in general,si ii apreciez pentru cum stiu sa se integreze in colectiv .
avansurile facute de colegi ....eu le iau in gluma .....mai ales daca le cunosc situatia, familia, insa nu neg ca sunt si cazuri in care doi colegi ( de serviciu, de scoala, etc) pot deveni iubiti ....chiar daca se cunosc de multa vreme ......daca viata a facut ca ei sa fie singuri din diverse motive.
mie nu mi s-a intamplat ....insa nu vad nici un impediment.
In concluzie, avansurile facute de colegi pot fi placute sau neplacute, acceptate sau nu...depinde de situatie, parerea mea.

ramane intrebarea lui tarota.
Sus In jos
Tarota
VIPVIP

MesajSubiect: Re: Raspuns perfect la intrebare perfecta!!!???   Dum Apr 10, 2011 11:50 am

ma distreaza, atat timp cat sunt facut in gluma Shocked

Cum ai reactiona daca o persoana cu care ai discutat de trei-patru ori pe mess si printre altele i-ai spus de niste datorii financiare, se ofera sa te ajute? cherry

Sus In jos
Tarota
VIPVIP

MesajSubiect: Re: Raspuns perfect la intrebare perfecta!!!???   Sam Mai 14, 2011 5:23 am

cherry eu am refuzat ... am ramas blonda si independenta Sleep

ti-a jucat viata un renghi? in ce a constat acesta?

Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Raspuns perfect la intrebare perfecta!!!???   Astazi la 3:30 pm

Sus In jos

Raspuns perfect la intrebare perfecta!!!???

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 6 din 8Mergi la pagina : Inapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
PRIETENIE  :: 
DIVERSE
 :: INTREBARI & RASPUNSURI
-
Mergi direct la: