Photobucket
Translate this Page

FORUM click aici Ultimele STIRI MAPAMOND
PRIETENIE
BUN VENIT PE FORUMUL " PRIETENIE " !!! NE FACE PLACERE PREZENTA TA !!!
PRIETENIE

CalendarCautareAcasaPORTALFAQBlogGrupuriMembriInregistrareConectareGalerie
IMPORTANT
Acest site este optimizat pentru:

Mozilla F.
Photobucket G. Chrome Photobucket
CARICATURI
caricaturi,caricatura zilei
VIZITATI
FORUM vizitati NOUTATI FORUM vezi filmul " Carari Intortocheate "
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automata: 
:: Mi-am uitat parola
Ultimele subiecte
» Ziua ta de nastere
Mier Apr 03, 2013 8:26 pm Scris de kamil8

» Dragoste sau Gelozie ???
Lun Feb 18, 2013 12:51 am Scris de iulisa

» Mi-as dori...
Dum Dec 02, 2012 9:48 pm Scris de kamil8

» Ce ai face daca...?
Mier Noi 21, 2012 9:17 pm Scris de kamil8

» FERICIREA
Mier Noi 21, 2012 6:40 pm Scris de Tarota

» Curaj!!! ... si fara inhibitii...
Mier Aug 15, 2012 7:34 am Scris de Tarota

» Loc de LAUDA !!!
Mier Aug 08, 2012 3:44 pm Scris de Tarota

» SFINTELE PASTI
Dum Apr 15, 2012 9:25 am Scris de Tarota

» Cum slabim in mod sanatos??
Mier Apr 11, 2012 1:19 pm Scris de doridor_ro

» CAFEAUA-bautura sau drog???
Mier Apr 11, 2012 1:11 pm Scris de doridor_ro

NOUTATI
MENIU
CINEMA
SONDAJ
V-a placut forumul Prietenie?

View Results
De STIUT
Top greseli pe care le fac femeile in pat
 Emoticoane si imagini grafice

Cele mai ciudate legi legate de sex din lume

Arta impacarii – Dragoste & Sex

15 motive sa-ti inseli partenerul sau partenera

5 tipuri de barbati cu care TREBUIE sa faci sex

5 semne ca va potriviti la pat
CONTOR

Distribuiţi | 

Ultimele STIRI MAPAMOND

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
andrasboy
VIPVIP

Reputatie : 24
Data de inscriere : 29/12/2009
Varsta : 48
Localizare : tarnaveni

MesajSubiect: Ultimele STIRI MAPAMOND   Vin Ian 29, 2010 11:14 am

INCREDIBIL! Mutu, "dopat" de mama lui!!!

Mama lui Adrian Mutu a dezvaluit ca nu luase pentru Adi Mutu pastilele de slabit care i-ar putea termina cariera atacantului roman dupa ce a fost depistat pozitiv pentru a doua oara! Chivu: "Mutu a nimerit pastila gresita!" INCREDIBIL! Mutu, "dopat" de mama lui!

“Eu l-am nenorocit, pentru ca eu am dus in Italia pastilele alea blestemate.

Ma rugase Consuelo, sotia lui, sa i le duc pentru o ruda de-a ei. Din nefericire, le-a luat si Adi”, a declarat Rodica Mutu, mama starului de la Fiorentina, in Libertatea.

Rodica Mutu ar fi cumparat pastilele din Romania si i le-ar fi dus in Italia, acolo unde Mutu isi sarbatorea ziua de nastere. Chiar in acea zi a avut loc si meciul cu Bari.
"Pe prospect nu scrie nimic. Este vina celor care au fabricat medicamentul. Eu inca nu am vorbit cu el, este cu avocatii. Mi-a transmis sa stau linistita. Este o prostie, nu a fost ceva intentionat. Cred ca le-a luat din curiozitate, ma laudam ca am slabit. El nu foloseste pastile de slabit. Pe cutie scrie ca este produs naturist si nu scrie ca ar contine substante interzise" a mai declarat Rodica Mutu la Telesport.

... hei hei

Opriti planeta !...vreau sa cobor !!!
Sus In jos
doridor_ro
VIPVIP

Reputatie : 27
Data de inscriere : 01/01/2010
Localizare : Italia

MesajSubiect: Re: Ultimele STIRI MAPAMOND   Mar Feb 02, 2010 10:21 pm

si voi chiar credeti Arrow
Sus In jos
ValenTinBr
guest
guest

Reputatie : 0
Data de inscriere : 06/02/2010
Varsta : 28
Localizare : Braila

MesajSubiect: Re: Ultimele STIRI MAPAMOND   Sam Feb 06, 2010 12:24 pm

A facut o mare greseala ca a luat acele pastile, si textele acelea ca "mama la dopat" sau ca " Mutu a luat din greseala acele pastile" voi chiar credeti ?

Apropo, bine v-am gasit !
Sus In jos
http://mamici.forumulmeu.com
andrasboy
VIPVIP

MesajSubiect: Re: Ultimele STIRI MAPAMOND   Sam Feb 06, 2010 12:29 pm

bun venit Valentin si surf placut pe forumul Prietenie!!! geek geek geek albino

...greseala pt care v-a plati cu sigurantza!!! nervos

... hei hei

Sus In jos
ValenTinBr
guest
guest

Reputatie : 0
Data de inscriere : 06/02/2010
Varsta : 28
Localizare : Braila

MesajSubiect: Re: Ultimele STIRI MAPAMOND   Sam Feb 06, 2010 12:31 pm

Nu e de ajuns , ptr ca va fii suspendat doar 3 luni "cica", acum numai stiu daca o fi adevarat ! :D
Sus In jos
http://mamici.forumulmeu.com
SPECTRU
master aspirant
master aspirant

Reputatie : 14
Data de inscriere : 02/01/2010
Varsta : 53
Localizare : Iasi

MesajSubiect: Re: Ultimele STIRI MAPAMOND   Sam Feb 06, 2010 3:32 pm

A treia oara.....sigur nu va mai merge ulciorul la apa....hm....eu cred ca va mai fi o ...a treia oara
Sus In jos
only61
moderator

Reputatie : 68

MesajSubiect: Re: Ultimele STIRI MAPAMOND   Lun Apr 12, 2010 8:27 pm

meeeyyyy....ce se balacaresc astia doi: Jiji Becali si Dragomir!!.....si ce-o ia Steaua de la Ieshi (bucura-te spectrule!)!!!

Sus In jos
Gabi
VIPVIP

Reputatie : 41
Data de inscriere : 03/01/2010
Varsta : 54
Localizare : Sibiu

MesajSubiect: Re: Ultimele STIRI MAPAMOND   Lun Apr 12, 2010 8:47 pm

opsssssssssssss
Sus In jos
carmen.
VIPVIP

Reputatie : 35

MesajSubiect: Re: Ultimele STIRI MAPAMOND   Lun Apr 12, 2010 9:08 pm

CONDOLEANTE POPORULUI POLONEZ!
Sus In jos
MACUTA2005
master
master

Reputatie : 12
Varsta : 41
Localizare : REGHIN

MesajSubiect: Re: Ultimele STIRI MAPAMOND   Lun Apr 12, 2010 9:16 pm

Condoleante le transmit si eu .Nu-mi vine sa cred ce s-a putut intampla.Tragic eveniment.
Sus In jos
only61
moderator

MesajSubiect: Re: Ultimele STIRI MAPAMOND   Lun Apr 12, 2010 9:25 pm

Dumnezeu sa-i ierte!

Sus In jos
only61
moderator

MesajSubiect: Re: Ultimele STIRI MAPAMOND   Sam Iul 24, 2010 5:21 pm

Sus In jos
andrasboy
VIPVIP

MesajSubiect: Re: Ultimele STIRI MAPAMOND   Sam Iul 24, 2010 8:55 pm

Mad Mad Mad

... hei hei

Sus In jos
only61
moderator

MesajSubiect: Re: Ultimele STIRI MAPAMOND   Sam Iul 24, 2010 9:33 pm

Smile rapid golul,nu andras?! cat

Sus In jos
andrasboy
VIPVIP

MesajSubiect: Re: Ultimele STIRI MAPAMOND   Lun Iul 26, 2010 6:14 pm

greseala ca in curtea scolii !!! Laughing

... hei hei

Sus In jos
andrasboy
VIPVIP

MesajSubiect: Re: Ultimele STIRI MAPAMOND   Lun Iul 26, 2010 6:36 pm

Danciulescu a semnat cu Dinamo! Azi face primul antrenament: "Imi era greu sa joc la alta echipa din tara"

Dat afara de la Hercules, Danciulescu a primit oferte de la Lankaran, U Cluj, Targu Mures si Dinamo.
Danciulescu nu a putut s-o refuze pe Dinamo si acceptat oferta, iar astazi va face primul antrenament de la revenire.
"Danciulescu s-a inteles azi cu Dinamo. Partile s-au inteles si au semnat un contract valabil pentru doi ani", a declarat Victor Becali pentru Mediafax.

Danciulescu s-a intalnit astazi cu Nicolae Badea, cu care a negociat revenirea la Dinamo.
Presedintele Nicolae Badea a declarat pentru site-ul oficial ca Dinamo a ajuns la un acord pentru transferul lui Ionel Danciulescu in Stefan cel Mare. “Danciu-Gol” va evolua in urmatoarele doua sezoane pentru Dinamo, urmand sa fie prezentat oficial marti, la ora 12.30, intr-o conferinta de presa. "Ma bucur ca m-am intors acasa! Imi doresc din tot sufletul sa reusim sa ne indeplinim obiectivele", a declarat Ionel Danciulescu.

NICOLAE BADEA: "Dinamo si-a dorit foarte mult revenirea lui Danciulescu! Cand spun Dinamo nu ma refer doar la antrenori, conducere, ma refer la toti suporterii nostri. Toti contam pe experienta si valoarea lui Danciulescu, pe atasamentul sau fata de club!"

IOAN ANDONE: "Este un transfer foarte important pentru Dinamo. Danciulescu este un jucator valoros, un exemplu de urmat pentru colegii sai. Sunt convins ca experienta lui Danciu ne va ajuta foarte mult in noul proiect al lui Dinamo"

... hei hei

Sus In jos
andrasboy
VIPVIP

MesajSubiect: Re: Ultimele STIRI MAPAMOND   Sam Aug 07, 2010 9:59 pm

BOMBA in Ghencea! Gigi Becali si Victor Piturca s-au certat violent joi seara. Motivul? Declaratiile pe care Gigi Becali le-a dat in repetate randuri la televizor, desi Piti l-a avertizat ca trebuie sa-si tina gura.

Iata care au fost declaratiile care l-au scos din sarite pe Piturca:

1. Despre suporteri: "Eu nu am treaba cu acesti suporteri. Ei au treaba cu Piturca si cu Steaua, nu cu mine. Sunt constient ca ei nu m-au iertat, dar eu i-am iertat. Ce, eu ma apuc acum sa le interzic lor cu ce bannere sa intre pe stadion? O sa vorbesc cand vreau eu si o sa ma manifest cum vreau eu. Eu nu o sa tac niciodata pe banii mei, asta sa le fie clar! Nu-mi va impune mie niciun suporter ce sa fac".

2. Dragomir despre relatia dintre Piturca si Becali:

"Sunt basme ca Piturca il cearta pe Gigi. Nu cred ca s-a nascut un om care sa-l certe pe Gigi Becali. A, poti sa cauti cearta cu el, dar nu poti sa-l certi. Suporterii vor sa-l faca sa taca. Ce vor fanii Stelei? Ca Gigi sa dea banii si ei sa faca ce vor? Pana acum, numai la mana multimii am fost si in 20 de ani nu s-a facut nimic in tara asta. Becali nu e diplomat, iar suporterii trebuie sa-l inteleaga, el se tine de ce a promis. Galeria trebuie sa-l lase in pace. Acolo sunt banii lui, nu sunt banii lui Piturca. Piturca este angajatul lui Becali, asta este relatia intre ei, peste tot in lume este la fel. Deocamdata, ce s-a facut la Steaua s-a facut pe banii lui Becali", a declarat Dragomir la Sport.ro.

Gigi Becali: "Ce, trebuie sa spuna Dragomir ca eu sint patron si Piturca angajat? O spun si eu, Piturca e angajatul meu la Steaua pentru ca asa e".

3. "Piturca si jucatorii il castiga titlul, recunosc. Totusi, eu chiar nu am niciun merit? Am si eu meritul meu, ca pana la urma pe criza asta Gigi Becali a investit atatia bani la Steaua. Echipa merge bine, iar cat timp echipa joaca, atunci fiti sigur ca stadionul se va umple mereu", a spus Gigi Becali la Sport.ro.

... hei hei

Sus In jos
andrasboy
VIPVIP

MesajSubiect: Re: Ultimele STIRI MAPAMOND   Mier Aug 25, 2010 6:54 pm

EXCLUSIV Piţurcă, la Craiova! Mititelu: "L-am convins olteneşte! Se va ocupa de absolut tot, îşi face singur contractul"

Photobucket

Victor Piţurcă s-a înţeles în urmă cu puţin timp cu Adrian Mititelu şi va prelua Universitatea Craiova. Fostul tehnician al Stelei îl înlocuieşte pe banca tehnică pe Aurică Ţicleanu, care a fost demis în urma seriei slabe de rezultate din acest start de sezon. Mititelu şi Piţurcă s-au întâlnit astăzi în Bucureşti pentru a pune la punct datele viitorului contract.
Victor Piţurcă a mai antrenat-o pe Craiova în sezonul 1994-1995. Atunci, el a preluat echipa tot după un mandat al lui Aurică Ţicleanu şi a terminat campionatul pe locul 2.
Mititelu a precizat că Piţi nu şi-a pus încă semnătura pe contract, dar se declară convins că acesta nu va da înapoi.
" L-am convins pe Piţurcă. L-am convins olteneşte. Avem probleme cu banii, suferim, dar am ales să suferim împreună. Sunt convins că va face treabă bună, va face o echipă şi mai bună, care va reveni în fruntea Ligii I. Piţi va fi manager şi se va ocupa de absolut tot! Eu vreau să stau în umbră şi să fiu mai mult un suporter al acestei echipe" , a declarat Adrian Mititelu pentru ProSport.
Ulterior, Adrian Mititelu a vorbit la Digi Sport despre înţelegerea cu viitorul tehnician: " Piţurcă îşi va face singur contractul. Cum zice el, aşa facem. Am încredere totală în el. Nu există fanatism mai mare decât la Craiova. Piţurcă e oltean, are familia aici "
Cu cine va lucra Piţurcă la Craiova
Aşa cum s-a întâmplat şi la Steaua, Piţurcă va deveni manager general al clubului, iar antrenor principal va fi Eugen Neagoe. Acesta va fi ajutat de Gabi Boldici, dar şi de fostul jucător al Ştiinţei Corneliu Papură. E de aşteptat ca şi ceilalţi colaboratori ai lui Piţi de la Steaua să fie cooptaţi în staff-ul Universităţii Craiova.
"Sunt mai întâi craiovean, apoi stelist. M-am născut şi am crescut în Craiova", Victor Piţurcă.
"Îmi pare rău ca s-a terminat aşa. Acum va veni altcineva la Craiova şi va culege roadele muncii mele", Aurel Ţicleanu, fost antrenor la Craiova

... hei hei

Sus In jos
andrasboy
VIPVIP

MesajSubiect: Re: Ultimele STIRI MAPAMOND   Mier Sept 22, 2010 8:28 pm

Ilie Dumitrescu a plecat din Ghencea: "Demisionez, nu pot să stau într-un loc în care nu sunt dorit!"

Încă un antrenor a plecat de la Steaua, nesuportând atmosfera din interiorul clubului patronat de Gigi Becali.

"Eu demisionez. Nu pot să stau într-un loc în care nu sunt dorit. Am mare încredere în jucători. Să vină cineva care este iubit. Eu nu voi fi niciodată într-un loc în care nu sunt iubit. Am făcut tot ce mi-a stat în putinţă să ajut echipa. Steaua va avea un cuvânt de spus în acest an", a spus Ilie Dumitrescu la Digi Sport.

Steaua Bucureşti a remizat, pe teren propriu, scor 1-1 (1-0), meciul cu Astra Ploieşti, în etapa a VIII-a a Ligii I. La finalul meciului de pe stadionul Steaua, spectatorii de la tribuna I şi de la Peluza Nord au cerut demisia antrenorului Ilie Dumitrescu.

Photobucket

... hei hei

Sus In jos
Admin
Admin

Reputatie : 1
Data de inscriere : 28/12/2009
Localizare : Tarnaveni

MesajSubiect: Re: Ultimele STIRI MAPAMOND   Sam Oct 23, 2010 2:30 pm

Mutu a bagat un ospatar in spital dupa un scandal monstru

Cunoscutul fotbalist Adrian Mutu s-a batut in aceasta dimineata, in jurul orei 5:00, cu un osptar intr-un bar din Florenta, acesta din urma fiind internat in spital, avand nevoie de ingrijiri medicale de 25 de zile, informeaza gsp.ro. Potrivit sursei citate, atacantul roman era insotit de alti doi prieteni, iar ospatarul a refuzat sa il mai serveasca pana cand achita consumatia.

Jucatorul Fiorentinei l-a agresat cu pumnii pe ospatar, provocand un scandal urias in local. La sosirea politistilor, Mutu nu se mai afla in bar. Ospatarul de 28 de ani nu a depus inca plangere la Politie. Mutu urma sa revina pe teren week-endul viitor in meciul Fiorentina-Catania.

UPDATE: Potrivit gsp.ro, care citeaza Violanews, impresarul lui Mutu, Victor Becali, nu stia nimic despre incident. "Nu stiu nimic. Sunt la Istanbul cu Hagi. Nu pot sa spun nimic despre acest incident", a declarat Becali.

Photobucket

cu respect
Sus In jos
http://tarnaveni.forummagic.net
andrasboy
VIPVIP

MesajSubiect: Re: Ultimele STIRI MAPAMOND   Dum Noi 07, 2010 11:44 am

ADRIAN PAUNESCU...cel mai frumos imn cantat de cei mai frumosi suporteri !!!

De bucurie rar avuram parte
In unele duminici, pe la nunti,
Suntem olteni pe viata si pe moarte
Suntem olteni, adica suntem munti.

Un rost ne-a dat maicuta noastra, dulcea,
Sa fim, dintre romani, cei mai fierbinti,
Din Dolj si pana-n Olt si pana-n Valcea
Si pana-n Gorj si pana-n Mehedinti!

Oltenia, Eterna Terra-Nova
Un cantec are astazi si-n priviri
Hai Universitatea! Hai Craiova!
Tu, Campioana unei mari iubiri!

La Tricolorul romanesc se-nchina
Si-i face juramant prin lupta, azi,
Oltenia, provincia latina,
A lui Mihai, al nostru, cel viteaz.

Oltenia pandura a lui Tudor
Si-a lui Arghezi si-a atator dusi
Oltenia celui mai mare sculptor
Al omenirii, Constantin Brancusi.

Salut fratern, Moldova, Bucovina,
Salut fratern, Ardeal, si tu, Banat,
Salut fratern, Muntenie vecina,
Si Maramures, neam ne-ngenunchiat.

Priviti aceasta sacra frumusete:
Oltenia pamant de oameni buni
Si pumn pedepsitor cu cinci judete,
Caus al palmei vechilor taciuni.

Olteni suntem in matca noastra
Olteni am fost si-asa vom fi
Iar Flamura ros, galbena, albastra
Se oglindeste bine si in Jii.

Tot ce avem, noi am facut cu truda
Si n-am trait din mila si pomeni;
Spre binele acestei tari asuda
Si semetia noastra de olteni.

Sincere regrete , Dumnezeu sa-l odihneasca in pace ! Nu-l vom uita niciodata !

... hei hei

Sus In jos
andrasboy
VIPVIP

MesajSubiect: Re: Ultimele STIRI MAPAMOND   Mier Noi 24, 2010 6:35 pm

Cîrţu tratează fair-play-ul cu picioarele

Cîrţu, despre gestul de la Basel: "Geamul nu era de calitate, altfel nu se spărgea"Smile

UPDATE: Antrenorul lui CFR Cluj, Sorin Cîrţu, a pus pe seama stresului gestul violent din timpul meciului cu Basel, când a spart copertina băncii de rezerve. Totuşi, tehnicianul oltean a încheiat într-o notă amuzantă

"Este reacţia unui antrenor care a ajuns şi el la o limită a răbdării. Am o grămadă de penalty-uri neacordate, o grămadă de greşeli împotrivă, mingii care au lovit bara în loc să intre în poartă... Aseară încercam să revenim şi noi în meci şi deodată, se accidentează Bastos şi trebuia să fac încă o schimbare. Eram, poate, supărat chiar şi pe mine. A contribuit şi faptul că visul european mi s-a spulberat odată cu înfrângerea de aseară.

Cu Steaua jucăm al nouălea joc în 27 de zile, s-a acumulat oboseală multă, psihică şi fizică. Nu ştiu ce se va întâmpla după derby-ul de luni, dacă voi fi demis sau nu, decizia e a lui Arpi, a conducerii. Mâine voi lucra la fel, chiar şi după acelaşi incident şi sper să am parte doar de mai mult noroc".

Totuşi, tehnicianul oltean a încheiat discuţia într-o notă amuzantă:

"Despre acel geam, pot să spun că nu a fost de calitate, dacă era termopan, nu se spărgea", a spus Sorin Cîrţu la Sport.ro.
UPDATE: Sorin Cîrţu a explicat ieşirea nervoasă pe care a avut-o la Basel, când a spart geamul de plexiglas al băncii de rezerve:
"Da, am avut un gest de nervozitate, am dat cu pumnul, că îţi dai seama, făcusem şi a treia schimbare, când l-am văzut pe Bastos pe jos, că are întindere. Ultimele minute am jucat cu doi oameni care aveau întindere", a spus Cârţu, care este conştient că riscă o sancţiune din partea UEFA. "Acuma ce să fac? O să le suportăm pe toate", a fost justificarea lui Sorin Cîrţu la Dolce Sport.
Iuliu Mureşan s-a referit, la rândul său, la reacţia lui Cîrţu: "Nu vreau să comentez gestul lui Cîrţu, pentru că nu l-am văzut, eu eram în tribună, dar am înţeles că a spart ceva pe acolo. O să spun mai multe după ce o să văd imaginile. De ce să-i plătim noi amenda de la UEFA? O să-i tragem banii din salariu, aşa e normal.", a spus Mureşan.
După ce două etape a condus echipa doar din tribună, fiind suspendat în Liga I, "Sorinaccio" a revenit pe bancă. Cîrţu şi-a luat şi un look nou pentru Liga Campionilor. Dacă în tur a fost îmbrăcat în trening, iar apoi a trecut la un costum din garderoba clubului, ieri, Cîrţu a fost "trendy": pantaloni maro şi haină de piele. Şi aşa, tehnicianul a rămas la fel de vulcanic în timpul jocului.
Iar în repriza a doua a făcut un gest fără precedent pentru partidele din grupele Ligii Campionilor. Extrem de nervos, antrenorul campioanei României s-a răzbunat pe geamul de plexiglas al băncii de rezerve, doborându-l cu o lovitură care i-ar face invidioşi până şi pe luptătorii de K1. Apoi, până la final, "Sorinaccio" a rămas cuminte pe bancă, lângă geamul spart, şi nu a mai ieşit la margine pentru a da indicaţii jucătorilor. La sfârşit, Cîrţu a părăsit spaţiul tehnic dând din mână a lehamite.

Photobucket

Photobucket

Photobucket

... hei hei

Sus In jos
Admin
Admin

MesajSubiect: Re: Ultimele STIRI MAPAMOND   Dum Dec 05, 2010 2:01 pm

FC Barcelona - Real Madrid 5-0 !!!

cu respect
Sus In jos
Admin
Admin

MesajSubiect: Re: Ultimele STIRI MAPAMOND   Lun Dec 06, 2010 7:41 pm

Caracatita Paul? Mai bine maimuta romaneasca! Maimuta Felix a ales ordinea la titlul in sezonul viitor

Ei cu caracatita Paul, noi cu cimpanzeul Felix. Cea mai desteapta maimuta de la gradina zoologica din Bucuresti a ales campioana Romaniei pentru noul sezon. Maimuta Oracol a apelat la un numar de magie si le-a stricat ploile granzilor Capitalei. Nici asta nu e anul lor. Titlul va merge tot in provincie.

/a>" target="_blank" rel="nofollow">www.sport.ro">/a>

Cimpanzeul Oracol e nascut pe vremea lui Ceausescu la gradina zooologica de la Baneasa si de 38 de ani numai asta face - ghiceste numerele la loto.

De azi, cimpanzeul s-a bagat si la fotbal. Invidios pe caracatita oracol a nemtilor, care a ghicit toate scorurile de la mondial, maimuta romaneasca a stabilit ordinea noului sezon din Liga lui Mitica.

1. Vaslui, 2. Rapid, 3. Steaua, 4. Dinamo, 5. Timisoara, 6. Urziceni, 7. CFR Cluj

In aceasta ordine a ales Maimuta Oracol bananele cu numele favoritelor la titlu.

Daca iese pronosticul, Porumboiu il va hrani pe viata pe maimutoi. Si Porumboiu a prezis ca e anul Vasluiului. In 2008 a terminat pe 7, in 2009 pe 5, in 2010 pe 3. Urmeaza titlul.

cu respect
Sus In jos
Admin
Admin

MesajSubiect: Re: Ultimele STIRI MAPAMOND   Lun Dec 06, 2010 8:06 pm

Contra a aflat in direct la Sport.ro ca a fost dat afara! Iancu: "E tare in gura! Vine Uhrin in locul lui!

Bistrita 3-3 Timisoara | Cosmin Contra a avut curaj sa ii raspunda lui Marian Iancu si a fost demis de seful de la Poli. "Sa antreneze Iancu echipa de luni" a fost declaratia care l-a enervat pe Iancu!

cu respect
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Ultimele STIRI MAPAMOND   

Sus In jos

Ultimele STIRI MAPAMOND

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
PRIETENIE  :: 
EUROSPORT