Photobucket
Translate this Page

FORUM click aici FERICIREA - Pagina 3
PRIETENIE
BUN VENIT PE FORUMUL " PRIETENIE " !!! NE FACE PLACERE PREZENTA TA !!!
PRIETENIE

CalendarCautareAcasaPORTALFAQBlogGrupuriMembriInregistrareConectareGalerie
IMPORTANT
Acest site este optimizat pentru:

Mozilla F.
Photobucket G. Chrome Photobucket
CARICATURI
caricaturi,caricatura zilei
VIZITATI
FORUM vizitati NOUTATI FORUM vezi filmul " Carari Intortocheate "
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automata: 
:: Mi-am uitat parola
Ultimele subiecte
» Ziua ta de nastere
Mier Apr 03, 2013 8:26 pm Scris de kamil8

» Dragoste sau Gelozie ???
Lun Feb 18, 2013 12:51 am Scris de iulisa

» Mi-as dori...
Dum Dec 02, 2012 9:48 pm Scris de kamil8

» Ce ai face daca...?
Mier Noi 21, 2012 9:17 pm Scris de kamil8

» FERICIREA
Mier Noi 21, 2012 6:40 pm Scris de Tarota

» Curaj!!! ... si fara inhibitii...
Mier Aug 15, 2012 7:34 am Scris de Tarota

» Loc de LAUDA !!!
Mier Aug 08, 2012 3:44 pm Scris de Tarota

» SFINTELE PASTI
Dum Apr 15, 2012 9:25 am Scris de Tarota

» Cum slabim in mod sanatos??
Mier Apr 11, 2012 1:19 pm Scris de doridor_ro

» CAFEAUA-bautura sau drog???
Mier Apr 11, 2012 1:11 pm Scris de doridor_ro

NOUTATI
MENIU
CINEMA
SONDAJ
V-a placut forumul Prietenie?

View Results
De STIUT
Top greseli pe care le fac femeile in pat
 Emoticoane si imagini grafice

Cele mai ciudate legi legate de sex din lume

Arta impacarii – Dragoste & Sex

15 motive sa-ti inseli partenerul sau partenera

5 tipuri de barbati cu care TREBUIE sa faci sex

5 semne ca va potriviti la pat
CONTOR

Distribuiti | 

FERICIREA

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Inapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul
AutorMesaj
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Re: FERICIREA   Vin Ian 29, 2010 5:26 pm

Tarota a scris:
Povestea ta Costine e povestea oamenilor simpli care sunt multumiti cu ceea ce au pana cand apare ... ispita sau ... provocarea ... sau cunoasterea care le tulbura sufletul si mintile
importanta este "tulburarea" nu faptul ca a plecat, a vandut, a saracit ... chiar daca el ar fi stat acasa si ar fi gasit acele diamante nu ar fi fost un om fericit pentru ca s-ar fi gandit ca in lume sunt altele mai minunate decat ceea ce are el
odata indusa starea de nemultumire in minte ea va exista in permanenta ...

Buna Tarota !
Se pare ca si tu ai "dreptatea " ta si sunt de acord cu ceea ce spui tu .Nu sunt de acord cu punerea semnului de egalitate intre ispita, provocare si cunoastere.
Am mai scris undeva ca ...primul pas spre progres, evolutie si succes...este CUNOASTEREA si o vad ca fiind un factor important in viata oricarui individ.
Sus In jos
SPECTRU
master aspirant
master aspirant

Reputatie : 14
Data de inscriere : 02/01/2010
Varsta : 52
Localizare : Iasi

MesajSubiect: Re: FERICIREA   Vin Ian 29, 2010 6:37 pm

Da eu caut sa ma cunosc pe mine sa vaz daca am aptitudini şi suficienta vointa sa ajung MOGULA ca in rest pe toate le-am facut si eu asta imi doresc...stiti voi ce are un MOGUL in plus mai mult decat noi? LIBERTATE si BUCURIA PLACERII DE A FI ASA CUM POTI FI Laughing
Sus In jos
andrasboy
VIPVIP

Reputatie : 24
Data de inscriere : 29/12/2009
Varsta : 47
Localizare : tarnaveni

MesajSubiect: Re: FERICIREA   Vin Ian 29, 2010 7:05 pm

SPECTRU a scris:
Da eu caut sa ma cunosc pe mine sa vaz daca am aptitudini şi suficienta vointa sa ajung MOGULA ca in rest pe toate le-am facut si eu asta imi doresc...stiti voi ce are un MOGUL in plus mai mult decat noi? LIBERTATE si BUCURIA PLACERII DE A FI ASA CUM POTI FI Laughing

cred ca litera A Arrow

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] ... hei hei

Opriti planeta !...vreau sa cobor !!!
Sus In jos
only61
moderator

Reputatie : 68
Data de inscriere : 01/01/2010

MesajSubiect: Re: FERICIREA   Vin Ian 29, 2010 9:26 pm

Apropos de povestea citata de costin :"Alergam dupa fericire pana departe, fie pe mare, fie pe uscat; dar fericirea e aici, aproape." (Horatiu)....sau cred ca are dreptate BLAGA:"Daca vrei sa ajungi la fericire, atunci pune-ti orice ca tinta, numai un singur nu: fericirea. "
Sus In jos
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Re: FERICIREA   Lun Feb 01, 2010 1:00 pm

pai fericirea nu este o destinatie, toti spunem ca vrem sa ajungem la fericire, dar nu am auzit pe nimeni sa spuna ca doreste ca fericirea sa il insoteasca mereu....oare suntem mai multumiti sa o gasim si gata?
Sus In jos
Tarota
VIPVIP

Reputatie : 36
Data de inscriere : 31/12/2009
Varsta : 50
Localizare : NEAMT

MesajSubiect: Re: FERICIREA   Lun Feb 01, 2010 10:43 pm

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] cum n-ai auzit alecs? nu toata lumea iti doreste "sa fii fericit" dupa clasicul "sa fii sanatos" ? [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] o sa fiu atenta ... daca nu uit [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] si la urmatoarea aniversare sa-ti doresc sa fii fericita [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
Sus In jos
doridor_ro
VIPVIP

Reputatie : 27
Localizare : Italia

MesajSubiect: Re: FERICIREA   Lun Feb 01, 2010 11:26 pm

Fericirea...toti o dorim ..si e bine sa nu ne multumim si sa cerem mai mult..nu e suficienta mai la fericirea sa cerem mereu mai multa..Depinde cum gandim .ceea ce dorim..si ce facem sa o avem! Ceea ce gandim si dorim atragem..ceea ce gandim inconstient Laughing

In viata cauti un Diamant,insa trebuie sa fii bun bijutier,e posibil sa gasesti o piatra si trebuie sa o slefuiesti...pana devine un diamant!
Sus In jos
Tarota
VIPVIP

MesajSubiect: Re: FERICIREA   Mar Feb 02, 2010 7:31 pm

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] o sa gandesc ... constient sa fiu fericita [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ca inconstientul imi cam joaca feste [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] dupa cum imi merg treburile
Sus In jos
doridor_ro
VIPVIP

MesajSubiect: Re: FERICIREA   Mar Feb 02, 2010 9:38 pm

tarota..ai grija cum gandesti..ce vrei... Suspect
Sus In jos
Tarota
VIPVIP

MesajSubiect: Re: FERICIREA   Joi Feb 04, 2010 8:51 am

o sa am ... mare grija, problema e ... pe cine vreau , nu ce vreau [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
Sus In jos
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Re: FERICIREA   Joi Feb 04, 2010 2:28 pm

Daca tu crezi ca poti...ai dreptate! Daca tu crezi ca nu poti...ai dreptate !

Sus In jos
doridor_ro
VIPVIP

MesajSubiect: Re: FERICIREA   Joi Feb 04, 2010 2:32 pm

Costine doar atat..ti s-au inecat corabiile Laughing nu mai dezvolti nimic....Fericirea de unde vine...
Sus In jos
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Re: FERICIREA   Vin Feb 05, 2010 2:54 pm

doridor_ro a scris:
Costine doar atat..ti s-au inecat corabiile Laughing nu mai dezvolti nimic....Fericirea de unde vine...

FERICIREA VINE DIN INTERIOR ! Numai ca...trebuie sa "stii " asta !

Niciodata nu trebuie sa regreti nimic in viata ! Daca ceea ce ti s-a intimplat a fost ceva frumos,atunci ai avut ceva minunat! Daca ceea ce ti s-a intimplat a fost ceva rau...atunci a fost o experienta !

O zi minunata tuturor !

Sus In jos
doridor_ro
VIPVIP

MesajSubiect: Re: FERICIREA   Vin Feb 05, 2010 2:57 pm

costin a scris:
doridor_ro a scris:

FERICIREA VINE DIN INTERIOR ! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Numai ca...trebuie sa "stii " asta ! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Niciodata nu trebuie sa regreti nimic in viata ! Daca ceea ce ti s-a intimplat a fost ceva frumos,atunci ai avut ceva minunat! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Daca ceea ce ti s-a intimplat a fost ceva rau...atunci a fost o experienta ! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

O zi minunata tuturor !

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
Da Costine trecutul e trecut...da Fericirea vine din interior...insa pana a veni..e de lupta cu tine insusi..depinde de multe....mai Costine.. cyclops
Sus In jos
SPECTRU
master aspirant
master aspirant

Data de inscriere : 02/01/2010
Varsta : 52
Localizare : Iasi

MesajSubiect: Re: FERICIREA   Vin Feb 05, 2010 5:01 pm

costin a scris:
doridor_ro a scris:
Costine doar atat..ti s-au inecat corabiile [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] nu mai dezvolti nimic....Fericirea de unde vine... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

FERICIREA VINE DIN INTERIOR ! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Numai ca...trebuie sa "stii " asta ! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Niciodata nu trebuie sa regreti nimic in viata ! Daca ceea ce ti s-a intimplat a fost ceva frumos,atunci ai avut ceva minunat! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Daca ceea ce ti s-a intimplat a fost ceva rau...atunci a fost o experienta ! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

O zi minunata tuturor !

Da di ci tapi asa de tare si continu ? stai rau cu nervii? [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
Sus In jos
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Re: FERICIREA   Vin Feb 05, 2010 5:25 pm

SPECTRU a scris:
costin a scris:
doridor_ro a scris:
Costine doar atat..ti s-au inecat corabiile nu mai dezvolti nimic....Fericirea de unde vine...

FERICIREA VINE DIN INTERIOR ! Numai ca...trebuie sa "stii " asta !

Niciodata nu trebuie sa regreti nimic in viata ! Daca ceea ce ti s-a intimplat a fost ceva frumos,atunci ai avut ceva minunat! Daca ceea ce ti s-a intimplat a fost ceva rau...atunci a fost o experienta !

O zi minunata tuturor !

Da di ci tapi asa de tare si continu ? stai rau cu nervii?

Nu tzip draga...cint la frunza...tu nu vezi ????
Sus In jos
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Re: FERICIREA   Vin Feb 05, 2010 6:01 pm

Fericirea exista oriunde, doar ca nu-i dai atentie. Uita-te imprejur si vei vedea ca fiecare clipa, fiecare zi si noapte sunt unice. Asculta glasul vietii, asculta cum loveste apusul de soare pamintul, asculta norii cum pling, asculta aerul cum trece pe linga chipul tau, asculta apa susurind si iarba crescind si vei vedea ca totul are un rost si merita sa incerci si sa indraznesti sa fii fericit...!
Sus In jos
andrasboy
VIPVIP

Reputatie : 24
Data de inscriere : 29/12/2009
Varsta : 47
Localizare : tarnaveni

MesajSubiect: Re: FERICIREA   Vin Feb 05, 2010 7:21 pm

costineeee,io nu te contrazic in legatura cu locatzia fericirii!!!...dar totusi cred ca aceea locatzie se afla undeva mult prea departe de granitza tzarii pt multzi romani de pe meleaguri mioritice!!! Smile

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] ... hei hei

Opriti planeta !...vreau sa cobor !!!
Sus In jos
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Re: FERICIREA   Vin Feb 05, 2010 7:34 pm

andrasboy a scris:
costineeee,io nu te contrazic in legatura cu locatzia fericirii!!!...dar totusi cred ca aceea locatzie se afla undeva mult prea departe de granitza tzarii pt multzi romani de pe meleaguri mioritice!!!

Pentru mine...conteaza ce cred eu ! Eu mai stiu ca ea...fericirea este in fiecare din noi...doar ca o percepem in mod diferit ! Ea nu tine de frontiere...nu tine de tzara...ci tzine de ceea ce simtim si credem !
Mai sus am mai zis ceva de forma...valabil si acum...DACA TU CREZI CA FERICIREA ESTE AICI...AI DREPTATE! DACA TU CREZI CA FERICREA NU ESTE AICI...AI DREPTATE !
Multe...de fapt totul...tzine de ATITUDINE ! In primul rind...atitudinea ta...fata de tine...si apoi si de cei de linga tine !
Sus In jos
kamil8
master aspirant
master aspirant

Data de inscriere : 05/01/2010
Varsta : 57
Localizare : Ploiesti

MesajSubiect: Re: FERICIREA   Vin Feb 05, 2010 8:39 pm

Mircea Dinescu - Femei de cariera .......!

Femeile s-au opintit câteva secole să ajungă egale cu barbatii, iar acum nu mai ştiu cum sa scape de acest privilegiu Groaznic.
Muncim ca niste tampite, îi mulţumim patronului CĂ ne dă sansa extraordinara de o lucra şi-n weekend, ca sa ne afirmăm şi să ne ţinem de termenul limită. Şefii pleaca de vineri la prânz şi-i mai vezi luni după-masa, când se Deşteaptă din mahmureli de cinci stele. Timp de îngrijire în AI deosebita onoare de a le Ţine locul, ca de-aia ai dat din coate Atât şi-ai facut ulcer de Când mananci numai kebab în chiflă, la serviciu, ca sa ajungi femeie de Nădejde. Firma te-a răsplătit cu două dioptrii suplimentare, dar miopia asta e semnul Triumfului tău personal. Noaptea visezi color Acrobat Reader, Outlook şi Power Point, Ti-e cosmarul împicăţit de guguloaie de Foldere galbene PE scrie grijă "de urgenta", "campanie", "regim", "Rapoarte".
In somn, butonul Delete nu merge, nu scapi de pătrăţici si te trezeşti ţipând. Nu pentru ca te înnebunesc folderele, ci Pentru ca e deja 7,30 si la 8 Trebuie sa fii la firma şi-ai dormit Strâmb şi-ţi stă bretonul ca o bidinea. Scuza-ma, te las puţin pe fir, ca ma cere unul de nevasta ...
Munca e buna numai Când ţi-aduce Franc ONU cinstit în buzunar si mai ales, îţi dă răgazul si sa-l cheltuieşti. Sistemul suedez prevede CĂ Trebuie sa ameţeşti muncind cinci zile pe săptămână si sa ameţeşti în bar Două zile pe săptămână. Asta e minim Raportul rezonabil .. Carierismul e plăsmuirea bolnava un imbecil únor filme de la Hollywood, de îngrijire insinuează ca o femeie poate face orice, daca vrea ea: ajunge imediat director executiv, naşte trei pui vii pe de îngrijire hrăneşte cu lapte praf, o leşinant Sotul iubeşte, desi o îi vede cam Şase minereu pe săptămână (sau poate tocmai de-aia), EL IAR, e Deşi neurochirurg şef la Memorial Hospital, nu e deloc stresat, se confruntă cu mâncare la copii, şi spală vaza-o asteapta pe ea cu masina la firma, seara.
Pardon, noaptea. Nu se stie Când operează el pe creier şi se confruntă cu mai si Lectii cu Aia Mici, Dar ea, nevasta, sunt de predat patru rapoarte zilnic, de zbierat la trei brokeri şi de convins opt clienţi Să investească.
Îngrijire Femeile au văzut-o pe Diane Keaton în "Baby Boom" se lasa drogate de Gândul stupid al unui perpetuum mobile. Au senzaţia ca se poate orice. CA Sotul, copilul, ciobănescul germană şi siameza asteapta oricât; ei latra la unison cu mândrie CĂ AU O directoare in familie. Când ambii SOTI MUNCESC deopotrivă, ajungi sa le înţelegi masochismul, până la urmă. Pericolul Abia dospeşte Când femeia de carieră sunt acasă ONU de îngrijire Inginer scapa la 4,00 de la uzina, apoi vrea mâncare cu sos, maieuri cât de cât de sex curate şi puţin. Muncind ca o disperată ca sa nu cumva sa fie promovată alta în locul ei, la o adică, femeia se înscrie deja la divorţul cu timp parţial şi facilitează hârjoana extraconjugală un barbatului constrâns de hormoni.
Când constaţi CĂ fetiţa ta îi spune "mama" Soacra-tii (de îngrijire nici nu te-a vrut de nora, fiindcă nu păreai gospodina şi Uite ca Stia / buc Stia CE) ca bâzâie si pe bona o iubeşte cel mai mult de pe lume, e cam târziu sa-ti dai demisia. Copilul nu înţelege CĂ tu muncind crăpi ca sa garsoniera EL AIBA-n Bucureşti Când termina liceul (daca lo termina, n CĂ TU-timp ai sa-i verifici lecţiile). Copilul vrea sa stai lângă el, calda, pufoasa, atentă, sa simtă dragostea ca pe o pernă de plus. Dar tu, de îngrijire-ai raspuns la celular şi-n clipa Când te CEREA Ala de nevasta şi I-ai spus lui "da", acoperind o secunda telefonul cu palma, apoi te-ai scuzat din gene şi ai continuat Să vorbesti cu şeful de secţie la telefon, nu prea înţelegi cum vine chestia asta cu renunţatul la carieră de dragul familiei.
Mircea, fa-te ca traiesti! Apropo, Când ţi-ai închis ultima Dată telefonul, ca sa vezi un film fără sa te deranjeze nimeni? Nu e cazul, ca pe cand vremea de film ai văzut tu ultimul inca nu se inventaseră telefoanele cu On şi Off, erau numai fixe cu Roată şi cârlionţat brad.

Am chiulit şi-am sa chiulesc cu voluptate de la munca, intotdeauna ...
Chiuleşte şi tu, salvează-viata Ti, femeie! Atât cât se poate. Ia Bunul simţ, în doze homeopatice. Să ştii numai tu. Cele mai frumoase petice de viaţă le-am căpătat fugind de răspundere. Cea mai buna bere de îngrijire PE am baut-o in viata mea na fost la Praga, ca lumea bună, ci în Herăstrău, tăiasem Când o de la şedinţa de Redacţie, Lasand vorbă CĂ mi sa spart teava de calorifer şi m-au chemat Vecinii APA Să Strang. Mi-a ramas capac in (si mie, ca atâtor altora) gafa de la TVR, de la Revolutie, Când habar n-aveau CĂ intraseră deja în direct şi cineva ia zis lui Dinescu: "Mircea, fa-te ca lucrezi!" .. Şi Mircea o ascultat. Şi a ajuns departe. Până Când vom pricepe omeneşte tâlcul acestui îndemn vital, vom continua să ne prefacem Traim că.

Nu stiu daca aici era locul pentru postare dar ma intreb sunt femeile fericite in ziua de azi?
Sus In jos
only61
moderator

Reputatie : 68

MesajSubiect: Re: FERICIREA   Sam Feb 06, 2010 3:31 pm

mda....cam greu de citit cu inversarile ordinii firesti ale unor cuvinte,dar este corect in esenta si aceasta problema a fost dezbatuta frecvent de la victoria miscarii feministe incoace......de cele mai multe ori,astfel de persoane,femei sau barbati(e valabil pentru ambele sexe,lupta aceasta pentru cariera) nici nu apuca sa-si faca o familie....sau daca au apucat, inainte de-a incepe caruselul acesta al ascensiunii,o va pierde mai devreme sau mai tarziu....trebuie sa recunoastem ca este drama unor familii moderne....ce mi se pare mai trist,mai deprimant este faptul ca de multe ori,dupa ce obtin acea pozitie ierarhica ravnita,constata ca nu sunt mai fericiti....ca nu a contribuit la fericirea ei/lui,ci dimpotriva....
Sus In jos
doridor_ro
VIPVIP

MesajSubiect: Re: FERICIREA   Dum Feb 07, 2010 10:13 pm

Ascultă, forfota şi agitaţia din jurul tău,
Ascultă adierea vîntului,
Ascultă cum zboară păsările,
Ascultă oamenii din jurul tău,
Ascultă-i pe cei ce au nevoie de tine,
Ascultă-i pe cei trişti şi nenorociţi,
Ascultă-i pe cei fericiţi,
Ascultă-i pe cei flămînzi şi însetaţi,
Ascultă-i pe cei bogaţi,
Ascultă-i pe cei fără mamă şi tată,
Ascultă-i pe cei muribunzi,
Ascultă-i pe cei ce se nasc,
Ascultă-i pe cei învăţaţi,
Ascultă-i pe cei ce muncesc,
Ascultă-L pe Creator,
Ascultă glasul copiilor,Ştiu…, te rog nu spune nimic, doar TACI! Societatea care te-a educat te-a făcut să crezi că trebuie să lupţi. Luptă doar cu tine… crezi că este uşor să Taci?
După ce ai citit aceste rînduri, probabil că eşti gata… să studiezi cauza nefericirii tale. SAU… probabil că metoda ţi se va părea prea simplă şi datorită superficialităţii s-ar putea s-o ignori mult prea repede, înainte de a te convinge de valoarea ei. Citeşte cu atenţie şi nu te grăbi să treci peste aceste rînduri, fără să înţelegi cu adevărat. În afara nefericirii, nu ai nimic de pierdut.

Ascultă-ţi glasul inimii,
Ascultă-ţi gîndurile,
Ascultă-ţi intuiţia,
Ascultă-i pe cei ce ştiu să asculte.

Question
Sus In jos
doridor_ro
VIPVIP

MesajSubiect: Re: FERICIREA   Dum Feb 07, 2010 10:16 pm

Femeia, acest mister ce creează Universul. O întîlnim peste tot: femeia-mamă, femeia-soră, femeia-iubită, femeia-soţie, femeia-amantă, dar şi femeia-om politic, femeia-director, femeia-om de afaceriSă fie de vină noul tip de femeie, femeia-bărbat? Privind în jur vedem o nouă femeie, cu un comportament confecţionat, cu o atitudine masculină, dornică să fie cît mai egală cu bărbatul în ierarhia socială.

Femeia este un alchimist al Universului, are piatra filosofală… tot ce trebuie să facă este să-şi trezească sufletul şi să folosească acea putere ascunsă. Forţa feminină, acea energie colosală, misteri-oasă, o însoţeşte oriunde s-ar duce şi orice ar face. Are puterea de a încînta, de a seduce. Fiecare femeie s-a născut cu propriul mister, cu înfăţişarea şi magnetismul personal şi de aceea o femeie nu trebuie să înceteze, în nici o împrejurare, să fie Femeie
Ce muzică poate încînta mai mult urechea unui bărbat decît muzica unei femei ce face dragoste, ce dans poate fi mai minunat decît trupul unei femei ce se unduieşte pe ritmurile pasiunii?… Femeia poate face o artă din amor… o artă a vieţii eterne
Sus In jos
doridor_ro
VIPVIP

MesajSubiect: Re: FERICIREA   Dum Feb 07, 2010 10:16 pm

Femeie!!! Fii femeie!!! Iubeşte, dăruieşte, ascultă, iartă, creează, joacă-te… fă dragoste!!!

Laughing cyclops
Sus In jos
Tarota
VIPVIP

MesajSubiect: Re: FERICIREA   Lun Feb 08, 2010 10:51 am

doridor m-ai dat gata [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: FERICIREA   Astazi la 3:27 pm

Sus In jos

FERICIREA

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 3 din 10Mergi la pagina : Inapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
PRIETENIE  :: 
0AMENII si VIATA
-
Mergi direct la: